Şanlıurfa İl Milli Eğitim Müdürlüğü sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda:’’ İl Millî Eğitim Müdürlüğü ve Eyyübiye İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü personelinin Banka Promosyon ücretlerinin yapılan görüşmeleri sonucunda Halk Bank ile net 16.500 TL peşin olarak ödenmesinde anlaşmaya varılarak protokoller imzalanmıştır.’’ dedi.

Eyyübiye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile Halkbank arasında İmzalanan Metinde ise,

Minik Öğrencilere Trafik Eğitimi Minik Öğrencilere Trafik Eğitimi

1) Sözleşme 15.04.2023 / 14.04.2026 tarihlerini kapsamaktadır.

 2) Sözleşmede yer alan 16.500 TL'lik promosyon tutarı bir defada nisan ayı içerisinde ödenecektir.

3) Yılın ilk üç ayında ödenmeyen promosyon tutarı eski sözleşme üzerinden mart ayı içerisinde ödenecektir (Yaklaşık aylık: 95 TL X 3 ay =285 TL).

4) ilçemizden tayini çıkan eğitim çalışanları kalan kısmı ayrıldıkları tarih itibariyle geri iade edecektir. 5) Promosyon ödemelerini almak için banka tarafından her bir çalışana online olarak gönderilen sözleşmelerin onaylanarak kabul edilmesi gerekmektedir. Ancak o zaman yeni promosyon ücretleri hesaplara yatırılacaktır.

6) Banka tarafından çalışanlara gönderilen sözleşmenin imzalanmaması halinde o eğitim çalışanı için eski sözleşme geçerli olacak ve 2024 yılı sonuna kadar her altı ayda bir 571 TL promosyon ücreti almaya devam edecektir.'' dedi.