Spor Toto Süper Lig'in 36. haftasında deplasmanda Ankaragücü’nü 4-1 yenen Galatasaray‘ın şampiyonluğu garantilemesi, Şanlıurfa’da büyük bir sevinçle karşılandı. Maçın son düdüğünden sonra formalarını giyip ellerine takımlarının renklerini taşıyan bayrakları alan taraftarlar, sokak ve meydanlara akın etti. Kısa sürede sayıları binleri aşan taraftarlar, sloganlar atarak erken gelen şampiyonluğu kutladı. Davul zurna eşliğinde halay çeken taraftarlar, meşale yakarak kentin değişik yerlerinde ise havai fişek gösterileri düzenlendi. Araçlarıyla şehir turu atan taraftarlar, büyük bir mutluluk yaşadı.

ŞAMPİYONLUK KUTLAMASINDA KAZA

Bu arada Şanlıurfa’nın Haliliye ilçesinde Galatasaray’ın şampiyonluğunu kutlamak için yola çıkan gençler, seyir halinde kutlama yaparken kazaya karıştı. 4 aracın karıştığı kazada toplam 5 kişi hafif yaralandı.

siverek galatasaray

ŞAMPİYONLUK KUTLAMASINDA KAVGA

 Şanlıurfa’nın Siverek ilçesinde, Galatasaraylı taraftarlar, şampiyonluğu coşkuyla kutlarken, bazı taraftarlar arasında kavga çıktı.
Spor Toto Süper Lig'in 36. haftasında MKE Ankaragücü’nü 4-1’lik skorla mağlup eden Galatasaray, şampiyonluğunu ilan etti. Şampiyonluk, Şanlıurfa’nın Siverek ilçesinde coşkuyla kutlandı. Kutlama esnasında bazı taraftarlar arasında kavga çıktı. Polis taşkınlık çıkaran ve kavga eden kişilere biber gazı sıkarak müdahale etti.