Şanlıurfa Büyükşehir Genel Sekreteri Mithat Can Kutluca'dan İlk Açıklama Şanlıurfa Büyükşehir Genel Sekreteri Mithat Can Kutluca'dan İlk Açıklama

2023 Mayıs ayında 111. Dönem Kaymakam Adayı olarak serhat şehri Kars'a atandıktan kısa bir süre sonra Kahramanmaraş merkezli 6 Şubat depreminde en fazla etkilenen ve adeta yerle bir olan Hatay’da yaraların sarılması, depremin izlerinin silinmesi için Samandağ'da koordinatör kaymakam olarak görev yapan Şanlıurfaİbrahim Ergin, Kırıkkale'nin Karakeçili ilçesine Kaymakam olarak atandı.

Samandağ Kaymakamlık

10 ay görev yaptığı Hatay'daki hizmetlerimden dolayı Vali Mustafa Masatlı  tarafından Başarı Belgesi ile taltif edilen Kaymakam İbrahim Ergin, bugün "Güzel şehir Hatay/Samandağ’a veda Vakti.." diyerek yeni görev yeri için yola çıktı.

Ibrahim Ergin Veda

Kırıkale'nin Karakeçili ilçesi kaymakamı olarak atanmasının ardından sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Hatay'a hüzün veda eden İbrahim Ergin "Depremin yaralarını sarmak maksadıyla görev aldığım ilçemize bugün itibariyle veda etmiş bulunmaktayım. Bu süre zarfında başta Sn. Kaymakamımız Emre DÜNDAR olmak üzere tüm mesai arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.  Allah’a ısmarladık.." ifadelerini kullandı.

Editör: Urfadasin Haber