Şanlıurfalılar adım başı görülen Avrupa standartlarındaki elektrikli scooterları çok sevdi. Urfalılar yaklaşık 1 aydır scooter kullanmanın keyfini yaşıyor.

Çevreci ve eğlenceli bir ulaşım aracı olan elektrikli scooterların Şanlıurfa’da hizmete girmesi, kente ayrı bir hava kattı.

URFALILARIN SCOOTER KEYFİ!

Randevusuna Gelemeyene 2 Hafta Randevu Verilmeyecek! Randevusuna Gelemeyene 2 Hafta Randevu Verilmeyecek!

SŞanlıurfa’da orta yaşlı ve gençlerin büyük rağbet gösterdiği elektrikli scooterlara, birden fazla kişinin binmesi uygun bulunmazken yaklaşık 1 aydan buyana hizmete giren scooterların kurallara uygun şekilde kullanılması dikkat çekiyor. Önünde farı, arkasında stop lambası olması sürüş esnasında dikkat çekilmesini kolaylaştıran scooterlar, her geçen gün Şanlıurfalıların hayatının bir parçası haline geliyor.

“BİR YERDEN BİR YERE GİDERKEN ZORLANMIYORUM”

Satın alınamayan tek şeyin zaman olduğu hayatımızda scooterlar, zaman kaybının önüne geçmesiyle de tercih edil edildiğini söyleyen Necmi İbrahim scooterla ilgili görüşlerini şöyle dile getirdi; “Güzel bir şey. Benim acil bir işim olduğunda kullanıyorum. Okuldan eve, evden okula gidiyorum. İşe gidiyorum. Güzel bir imkân. Hem eğlenceli. Hem de bir yerden bir yere giderken zorlanmıyorum. Daha çabuk gitmemi sağlıyor. Fiyatlar biraz daha uygun olursa daha iyi olur.”

“GÜZEL BİR İMKAN KEŞKE DAHA ÖNCE GETİRSEYDİLER”

Scooter kullanıcısı Mehmet çifçi ise “Çok memnunuz. Keşke daha önce gelseydi. Fiyatları biraz düşürseler daha iyi olur. İşimizi kolaylaştırıyor. Güzel bir imkan. Keşke daha önce getirselerdi “ dedi.(Lütfü AYDIN'ın Haberi)