İYİ Parti Şanlıurfa Aday Adayı Ahmet Ersin Bucaktan Ramazan ayı Mesajı İYİ Parti Şanlıurfa Aday Adayı Ahmet Ersin Bucaktan Ramazan ayı Mesajı

Kemal Kılıçdaroğlu'nun 13. Cumhurbaşkanı adayı olarak ilan edilmesiyle Şanlıurfalılara ‘’ Millet İttifakının adayı Kemal Kılıdaroğlu oldu bunu nasıl değerlendiriyorsunuz ‘’ diye sorduk İbrahim Alak ise,’’ benim fikrime göre 6 masa değil 66’lı masa olsa yine Recep Tayip Erdoğan’ı geçemez, Erdoğan sadece Türkiye’nin lideri değil tüm dünyanın lideri.’’ İfadelerini kullanırken Ali Çiftçi ise,’’ Erdoğan’dan başka kim var ki 6’lı masa yalan bir masa ben Erdoğan’ın tekrar kazanacağına inanıyorum.’’ Sözlerinde bulundu.

‘’ERDOĞAN SADECE TÜRKİYE’NİN LİDERİ DEĞİL TÜM DÜNYANIN LİDERİ’’
Kemal Kılıçdaroğlu daha SSK’yı daha yönetemedi Türkiye’yi mi yönetecek. Diyen İbrahim Alak:’’ Merak Akşener ayrılmıştı altılı masadan, bir gün tarafından tekrar getirildi ama benim fikrime göre 6’lı masa değil 66’lı masa olsa yine tayip Erdoğan’ı geçemez, Erdoğan sadece Türkiye’nin lideri değil tüm dünyanın lideri.’’ sözlerinde bulundu.
‘’ERDOĞAN’IN TEKRAR KAZANACAĞINA İNANIYORUM’’
Erdoğan’dan başka kim var ki altılı masa yalan bir masa ben Erdoğan’ın tekrar kazanacağına inanıyorum. İfadelerini kullanan Ali Çiftçi:’’ Erdoğan yaşanan deprem sonrasında evleri yıkılanların evlerinin bir yıl içinde yapacağına da inanıyorum.’’ açıklamalarına yer verdi.
‘’DEVLETTEN MEMNUNUZ FAKAT ARABAYI DA BİRİ 20 YIL KULLANAMAZ’’
Halkımız kendi tercihini yapar elbette. Ama düşüncelerimiz ve fikirlerimiz son dakika değişebilir. Sözlerini kullanan Mehmet Karakuş:’’ Şu anki devletten memnunuz fakat bir arabayı da biri 20 yıl kullanamaz. Araba benim benden başka kimse kullanamaz diye bir kaide yok.’’ İfadelerini kullandı.