“MEHMET ŞİMŞEK BEYDEN ÇOK UMUTLUYUZ “

Kabinenin tamamen değişmesini hayırlı olması temennisinde bulunan Şanlıurfalı Hamit Demir,’’ Taze kan her zaman iyi gelir ve biz umutluyuz, memnun olup olmadığımızı bilmiyoruz ama umutluyuz.

 Ekonomi olarak, her şeyden umutluyuz. Özellikle Mehmet Şimşek beyden çok umutluyuz. Çünkü daha önce tecrübeli siyaset ve tecrübeli ekonomist. Memlekete, her kese iyi olacağına inanıyorum.’’ dedi.

Şanlıurfalı Mehmet Özkan ise ’’ Yeni kabineyi bilmiyoruz eski kabileden de umutluyduk ama umutlarımız boşa çıktı. Yaşamak parayla oluyor. Para olamadan öğrencilerimizi okutamıyoruz hayattan soğuyoruz.

 Türkiye’de yerin altı üstünden daha iyi bir seviyeye geldi. Bir emekli adam olarak üç öğrenci çocuğumu okutamıyorum. Bana otuz bin lira gelmesi gerekiyor ki çocuklarımı okutabileyim. Emeklilere 7.500 maaş verildiği zaman öğrenciler bana da devletine de faydalı olamaz.

Yeni kabinenin faydalı olmasını bekleyip göreceğiz. İnşallah bunlar eskisi gibi olamaz. Para üste aşağı inmiyor ekonomi çok kötü durumda. Eskiden 2 yılda çalışıp bir arsa alabiliyorduk ama şimdi ömür boyu çalışılsak bile hiç bir şey alınmıyor.’’ İfadelerini kullandı.

Mücahid Delioğlu: Emniyet Güçlerimizin Azmettiricileri Yakalayacağından Eminim Mücahid Delioğlu: Emniyet Güçlerimizin Azmettiricileri Yakalayacağından Eminim

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kabineyi değiştirmesinin iyi olduğunu söyleyen Hüseyin Dorse de “Kabine değişimi herkes için hayırlı olsun. Gerçekten bir çalışma olacak ve daha iyi olacaktır bundan emin ve umutluyuz.

Cumhurbaşkanımızın talimatı ve kazanması için oldukça mutluyuz. Her şey için memnunuz yani beklentilerimiz var değişimler olacaktır.’’ Değerlendirmesinde bulundu.