Şanlıurfa’ya ailesiyle karavanla gelen ünlü oyuncu Gökhan Yıkılkan, Urfa’da 43 derece sıcaklıkta baygınlık geçirdi. 

Tuba Büyüküstün'e Urfalı Çocuklardan Süpriz Doğum Günü Tuba Büyüküstün'e Urfalı Çocuklardan Süpriz Doğum Günü

Kırmızı Oda Dizisinde gösterdiği performans ile akıllarda iz bırakan ünlü oyuncu Gökhan Yıkılkan, YouTube kanalına bu kez Şanlıurfa gezisini taşıdı. Gaziantep seyahatimizi tamamlayıp, Şanlıurfa’ya doğru yola koyulan oyuncu Gökhan Yıkılkan’ın çekme karavanı ile ilk durağı Suruç oldu.

Suruç’ta, bir dostunun at çiftliğindeki atlarla vakit geçiren Gökhan ve ailesi, ardından etli çiğ köfte yiyip geceyi Suruç’ta geçirdi. Sonrasında Suruç’tan Şanlıurfa merkeze doğru yola koyulan ünlü oyuncu Urfa’daki ilk durağı Şanlıurfa Arkeoloji Müzesi oldu. Şanlıurfa müzesine hayran kalan Gökhan Yıkılkan “Bu müzenin gerçekten Dünya’daki en ilgi çekici müzelerden biri olduğunu yerinde gördük. Şanlıurfa Çarşısı’nı gezdik ve akşam sıra gecesine katıldık. Sonraki günde ise Şanlıurfa’nın yöresel lezzetlerini tattık. ifadelerini kullandı.

Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat ile de görüşen oyuncu Gökhan Yıkılkan, Başkan Canpolat’a karavan parkları ile ilgili sorular yöneltti. Ardından insanlık tarihini değiştiren Göbeklitepe’ye giden Gökhan Yıkılkan, çektiği görüntüleri YouTube kanalında “43 Derece Sıcaklıkta Şanlıurfa’da Baygınlık Geçirdik” başlığı ile yayınladı.

İşte O Görüntüler