TFF 2. Lig Beyaz Grup'ta 8 günde 3 maça çıkacak olan Sarı Yeşilli ekip Şanlıurfaspor, Bayburt deplasmanının ardından bu kez Başkent'te Ankaraspor ile karşılaşıyor.

Yarın saat 14.00'de Etimesgut Belediyesi Atatürk Stadı'nda gerçekleştirilecek maç öncesi tüm hazırlıklarını tamamlayan takım, yarınki maç için özel bir paylaşımda bulunarak taraftarından bir kez daha tam destek aldı. Kulüp sosyal medya hesaplarından yapılan maç günü paylaşımında vefatının 2. yılında genç taraftar Çetin Genç'e yer verildi. 

Amedspor, Şanlıurfaspor Maçında Aldığı Cezadan Dolayı Bu Hafta Seyircisiz Oynayacak Amedspor, Şanlıurfaspor Maçında Aldığı Cezadan Dolayı Bu Hafta Seyircisiz Oynayacak

Koyu Şanlıurfaspor taraftarı olan ve geçirdiği trafik kazası sonucu 14 Mart 2021 tarihinde yaşama gözlerini yuman taraftar Çetin Genç'i unutmayan Şanlıurfaspor, paylaşımını "Şanlı Taraftar Çetin Genç Anısına" ifadeleri ile aktardı. Yarınki maç için ise galibiyete odaklanan takım, alınacak galibiyetle liderlik koltuğunu koruyarak sezon sonu Şampiyonluk kupasını şehre getirmeyi amaçlıyor.