Trendyol 1.Lig 4.Hafta maçında Şanlıurfaspor Erzurumspor karşılaşması 11 Nisan Stadyumu'nda sat at 21.45’te başladı. Karşılaşmayı  Burak Olcar yönetirken yardımcı hakemlerini ise  Muhammet Ali Doğan ve Egemen Savran, maçın dördüncü hakemi  ise Ali Yılmaz.

Karşılaşmada ilk yarı 0-0 sona erdi. Şanlıurfaspor ilk yarı oyuna ağırlığını koyamadı. Tutuk oynayan Şanlıurfaspor'un bloklar arasındaki kopukluğu dikkat çekti. Erzurumspor ise çok temkinli oynadı. Şanlıurfaspor'un kanat oyuncuları Mert istenilen katkıyı sunamadı. Barış da beklenen performası gösteremedi. Ardaiz de baskılı oyununu ortaya koyamadı.

Şanlıurfaspor, galip gelecek futbol oynamadı. Şanlıurfaspor, dadaşlar karşısında 3 puanı alamadı. Yabancı oyuncuları Şanlıurfaspor'a  katkı sunmadı. Şanlıuraspor'un acilen forvet, orta saha ve kanat oyuncusuna ihtiyacı olduğu Erzurumspor karşılaşmasında da ortaya çıktı. 

Bu arada karşılaşmayı Şanlıurfa Valisi Hasan Şıldak, Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel abidin Beyazgül, AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Ali Cevheri birlikte izledi.

,Maç sonucu Şanlıurfaspor: 0 -Erzurumspor: 0

Türkiye'nin En Genç Nüfusuna Sahip Urfa'da, Kaç Futbol Tesisi Kaç Futbol Takımı Var? Türkiye'nin En Genç Nüfusuna Sahip Urfa'da, Kaç Futbol Tesisi Kaç Futbol Takımı Var?

KULÜP BAŞKANINDAN TARAFTARA SABIR ÇAĞRISI

Maç sonrası Şanlıurfaspor Kulüp Başkanı Haçım İzol açıklama yaptı. Haçım İzol, açıklamasında taraftara sabır diledi. Haçım İzol'un işte o açıklaması;"Kendi evimizde galibiyete odaklandığımız Erzurumspor maçından beraberlikle ayrılıyoruz. Gayretlerinden dolayı futbolcularımıza ve 90 dakika takımına destek veren taraftarımıza teşekkür ediyorum. Söz veriyorum bu takım daha da iyi olacak. Biraz sabır lütfen..."