Şanlıurfaspor Kulübü  54 Yaşında Şanlıurfaspor Kulübü 54 Yaşında

TFF 2. Lig Beyaz Grupta şampiyonluk mücadelesi veren Şanlıurfaspor'a ilk yarının devre arasında getirilen Teknik Direktör Leven Devrim'in ligin ikinci yarısının ikinci maçında istifa kararı alması şaşkınlık yarattı.. 

 Şanlıurfaspor ligin 21. Haftasında bugün kendi evinde Sivas Belediyespor’u konuk etmişti. Maçta sayısız gol pozisyonundan yararlanamayan Şanlıurfaspor maç başladığı gibi 0-0 bitirdi. Mutlak 3 puanlık karşılaşmada istadiği sonucu alamayan Şanlıurfaspor'da maçtan 4 saat sonra Teknik Direktör Levent Devrim'in istifa haberinin gelmesi kamuoyunda şok etkisi yarattı.

LEVENT DEVRİM İLE YOLLARIN AYRILMASININ NEDENİ

Şanlıurfaspor Kulübünden henüz bir açıklama gelmezken Levent Devrim ile yolların ayrılması konusunda bir kaç ihtimal üzerinde duruluyor. Bunlardan birinin Levent Devrim'in geçmişte Pendik ve Manisaspor’u çalıştırdığı için Şanlıurfaspor Kulüp yönetiminin, bu takımlardan fotbolcu getirmesini istediği ancak bu konuda Levent Devrim'in başarılı olamaması. Bir diğer nedenin ise Levent Devrim'in  ligin ikinci yarısının ilk iki maçında da takımın istenilen puanı alamamsı olarak gösteriliyor.

ŞANLIURFASPOR NEDEN TRANSFER YAPAMIYOR

Bu arada Şanlıurfaspor’un halen net bir 8 numaraya, santrafora ve kanat oyuncusuna ihtiyacı bulunuyor. Transferler gerçekleştirilemediği için Mert ve Behlül’ün oyunun içinde bazen tıkandığı görülüyor. Yapılacak transferle bu sorunun aşılacağı düşünülüyor. Fakat  Şanlıurfaspor’un para sorunu yaşadığı için transferler yapamadığı ileri sürülüyor.