Şanlıurfa ASKF 'de Görev Dağılımı Yapıldı, İşte Yeni Yönetim Kurulu Şanlıurfa ASKF 'de Görev Dağılımı Yapıldı, İşte Yeni Yönetim Kurulu

Türkiye'nin 9. Cumhurbaşkanı, Türkiye siyasetine fötr şapkasıyla damga vuran Süleyman Demirel’in “Bu Fötr Şapkayla 6 Defa Gittim, 7 Kere Geldim' gündem olmuştu.

Teknik Direktör Serdar Bozkurt, Şanlıurfaspor’u ilk 2021-2022 döneminde çalıştırmıştı. 91 gün Şanlıurfaspor’u çalıştıran Serdar Bozkurt sezon bitmeden Şanlıurfaspor ile yollarını ayırmıştı.

Bu ayrılıktan 1 ay sonra Şanlıurfaspor yönetimi Serdar Bozkurt’u tekrar takımını başına getirmişti. Serdar Bozkurt, Şanlıurfaspor’un başına ikinci kez getirildiğinde ise sarı yeşilli takımı yaklaşık 93 gün çalıştırmış ve yeniden yollarını ayırmıştı.

24 Ocak’ta Serdar Bozkurt 3. Kez Şanlıurfaspor’un başına getirildi. Ve 2 Mayıs 2023 itibariyle Şanlıurfaspor ile yeniden yollarını ayıran Serdar son haftalarda alınan kötü sonuçların ardından gönderildiği öğrenildi. Ancak Şanlıurfaspor Kulübünden henüz resmi bir açıklama yapılmadı.