Galatasaray Başkan Vekiliğine Şanlıurfalı Hatipoğlu Getirildi Galatasaray Başkan Vekiliğine Şanlıurfalı Hatipoğlu Getirildi

Şanlıurfaspor'un 8-15 Haziran tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan Olağan Genel Kurul Toplantısı için geri sayım başladı.

Şanlıurfaspor' Kulüp Başkanlığı için adaylar, bir bir adaylıklarını açıklarken Şanlıurfaspor’da iki dönem yöneticilik yapan Mehmet Polat, gelen talepler üzerine adaylığını açıkladı.

"ALT YAPIYA ÖNEM VEREN BİR YÖNETİM KADROSUYLA ŞANLIURFASPOR İÇİN ADAYLIK YOLCULUĞUMUZU BAŞLATTIK"

Şanlıurfaspor’da iki dönem yöneticilik yapan ve Şanlıurfa 63 Masterler Derneği Başkanı Mehmet Polat, adaylık açıklamasında şu ifadeleri kullandı;

"Bilindiği gibi alt sıralarda bitirmiş olduğumuz bir sezonu geride bırakıyoruz. Sezonun başında 1. Lig takımlarına göre güzel bir bütçe ile yola çıkmıştık.

Ancak sonrasında kapalı kapılar ardında kişisel çıkarlar için yapılan toplantılarda verilen yanlış kararlar, yanlış görev dağılımları, yanlış futbolcu transferleri derken küme düşmenin eşiğinde döndük. 

"ŞANLIURFASPOR İÇİNDEKİ KISIR DÖNGÜYÜ YIKARAK KALICI GELİR OLUŞTURMAYI HEDEFLİYORUZ"

Şanlıurfaspor’un yıllardır içinde bulunduğu kısır döngüyü yıkarak, kalıcı gelir yaratmayı hedefleyecek ve daha nice başarılar için alt yapıya önem veren  bir yönetimle çıkacağız.

Yeni yönetim kadromuz ile Şanlıurfaspor'u yeni bir kimliğe kavuşturmayı hedefliyoruz. Tek amacımızın sezon sonu Şanlıurfaspor'u süper lige çıkarmak.

8 Haziranda yapılacak olan kongremizde Şanlıurfaspor başkanlık yarışında tüm Şanlıurfaspor sevdalıların desteğini bekliyorum. Destek sizden Şanlıurfaspor için çalışmak bizden"

Mehmet Polat Açıklama

Editör: Urfadasin Haber