Şanlıurfaspor, dün yollarını ayırdığı Levent Devrim'in ardından bugün Şanlıurfaspor Teknikdirektörü olarak Serdar Bozkurt ile anlaşıldığını duyurdu. Şanlıurfaspor Resmi Twetter hesabından yapılan açıklamada: "Kulübümüz Teknik Direktör Serdar Bozkurt ile anlaşmaya varmıştır. Tüm Şanlıurfaspor camiamıza ve Teknik Direktörümüz Serdar Bozkurt'a hayırlı olmasını dileriz" denildi.

ŞANLIURFASPOR’DA DÖN DOLAŞ AYNI TAŞ! SERDAR BOZKURT İLE YENİDEN

Şanlıurfa'da Kick Boks Heyecanı Devam Ediyor Şanlıurfa'da Kick Boks Heyecanı Devam Ediyor

Şanlıurfaspor, her sezon lig başladıktan sonra grubunda en çok teknik direktör gönderen takımlar arasında yer almaya devam ediyor. Bir sezonda 4 teknik direktör değiştiren Şanlıurfaspor 2023 yılı sezonunun ikinci yarısının başlarında olunmasına rağmen 4’üncü teknik hocayla anlaşmaya vardı.

Bu arada geçtiğimiz Mart ayında kendi sahasında Tarsus İdman Yurduspor’a 2-1 yenilen Şanlıurfaspor, maç sonrası Serdar Bozkurt’u göndermişti. Şanlıurfaspor bu maçtan yaklaşık 5 ay önce de Serdar Bozkurt’u göndermişti. Şanlıurfaspor,  daha sonra Serdar Bozkurt’u geri çağırmıştı. Serdar Bozkurt’un Şanlıurfaspor’dan her gönderilmesi Tarsus İdman Yurdu Maçlarındaki mağlubiyetlerine denk gelmişti.