Karaköprü Belediyespor 2. Lige Yükselmeyi Garantiledi Şampiyonluk Coşkusu Yaşadı Karaköprü Belediyespor 2. Lige Yükselmeyi Garantiledi Şampiyonluk Coşkusu Yaşadı

Galatasaray ve Fenerbahçe arasında 7 Nisan’da oynanacak Süper Kupa Final maçı için 11 Nisan Stadı’ndaki TFF tarafından belirlenen eksiklikler gideriliyor.

Bu kapsamda protokol tribününün büyütülmesi için tadilat başlatıldı.

Şanlıurfaspor, 7 Nisan’a kadar oynanacak tüm maçlarda protokol tribün kapalı kalacağını açıkladı.

Protokol tribününde karşılaşmaları izleyen taraftarlar için bir duyuru paylaşan Şanlıurfaspor, açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

“Sezon başından buyana bizi yalnız bırakmayan ve her defasında isimleri Protokol tribününe kulübümüz ve Gençlik Spor İl Müdürlüğü tarafından yazılarak maça giriş yapan çok değerli taraftarlarımız; Galatasaray - Fenerbahçe Süper kupa müsabakasının Stadımızda oynanacak olmasından dolayı Protokol tribünümüz yapılan tadilat nedeniyle Süper Kupa maçına kadar kapalı olacaktır.

Değerli Taraftarlarımız Pazar günü oynanacak Astor Enerji Şanlıurfaspor - Göztepe müsabakası ve Süper Kupa maçına kadar olacak tüm müsabakalar için Pasolig kartları ile Gold sağ tribünden 75 TL karşılığında bilet yüklemesi yaparak maça giriş yapmaları gerekmektedir. Saygıdeğer Protokol tribünde daha önce ismini yazdırarak oturan taraftarlarımızın maç günleri Pasolig kart satışı yapılmadığı sadece bilet satışı yapıldığından Pasolig kartlarını maç gününden önce almaları gerekmektedir.”

Editör: Mehmet Fatih Aslan