Şanlıurfasporlu futbolcular bu hafta oynanacak sezonun ilk karşılaşması için taraftara çağrıda bulundu.

11 Nisan Stadı'na davet çağrısı yapan sarı yeşilli futbolcular "İlk galibiyetimizi hep birlikte alalım" diyerek seslendiler.

Şanlıurfaspor Bayburtspor Maç Sonucu: 3-0 Şanlıurfaspor Bayburtspor Maç Sonucu: 3-0

Şanlıurfaspor'da sezonun ilk karşılaşması için hazırlıklar sıkı bir şekilde devam ederken, futbolcular da taraftara seslenerek maça davet çağrısında bulundu. Teknik Direktör Kemal Kılıç ile birlikte bu yılki hedefini şampiyonluk olarak belirleyen Şanlıurfaspor'da futbolcular pazar günü saat 20.00'de 11 Nisan Stadyumu'nda oynanacak Çorum FK maçı için taraftarı yanlarında görmek istediklerini belirttiler.

KAPTAN DURAK: TARAFTARIMIZI YANIMIZDA GÖRMEK İSTİYORUZ

Sezona galibiyetle başlamak istediklerini belirten Kaptan Mustafa Durak, "Takımımızda çok iyi bir kadro kuruldu. Genç isimlerle kısa bir sürede bir takım haline geldik. Bu yılki hedefimiz Şanlıurfaspor'u şampiyon yapmaktır. Teknik Direktörümüz, futbolcularımız bir bütün olarak buna inanıyor ve bunun için mücadele edeceğiz" dedi.

Kuptan Durak ile birlikte birer değerlendirme yapan takım oyuncularından Cumali Bişi, Dilaver Güçlü, Behlül Aydın, Mustafa Ethem Erboğa ve Mehmet Yiğit de tüm taraftarı pazar günü 11 Nisan Stadyumu'nda davet ettiler.