Şanlıurfaspor’un transferde çok geç kalsa da transferde hata yapmak istemediği, üst liglerde yıldız futbolculardan nokta transferler yapacağı öğrenildi.

ŞANLIURFASPOR’UN CİDDİ BİR FORVET VE KENAR OYUNCUSUNA İHTİYACI VAR

Şanlıurfaspor’un bu transferlerinden birinin forvet olacağı, iyi bir 8 numaraya ihtiyaç duymasının yanı sıra çok ciddi bir kenar oyuncusuna ihtiyacı olduğu belirtiliyor. Bu transferlerin yapılmaması durumunda, mevcut forvet ve kenar oyuncularından birinin sakatlanması yada ceza alması Şanlıurfaspor’u şampiyonluktan etmesine neden olacak.

DEVRE ARASI SADECE BİR FUTBOLCU TAKIMLA YOLLARINI AYIRDI

Bu arada ligin devre arasında Şanlıurfaspor’da sadece Ethem Erboğa takımla yollarını ayırdı. Şahin Fıstıkçı önce gönderildi daha sonra kampa tekrar çağırıldı. 

Şanlıurfaspor Transfer Sessizliğini Bozuyor, 3 İsimle Anlaştı Şanlıurfaspor Transfer Sessizliğini Bozuyor, 3 İsimle Anlaştı

"ZATEN LİDERİZ" REHAVETİNE KAPILMAMAK GEREKİYOR!

Öte yandan taraftarın beklediği transferin yapılmaması, kulübün “Zaten biz lideriz.” Havasından kaynaklandığını düşünen spor otoriteriler olduğu gibi “Şanlıurfaspor’un şu güne kadar transfer yapmaması transfer yapmayacağı anlamına gelmez.” kanaatinde olanların çoğunlukta olması da dikkat çekiyor.

ŞANLIURFASPOR’UN YAPACAĞI TRANSFERLER ŞAMPİYONLUĞU BELİRLEYECEK

Spor kamuoyunda, Şanlıurfaspor’u, ligin ikinci yarısında ilk 5 maçının zorlu maçlar olduğu ve yapacağı transferlerin de şampiyonluğu belirleyeceği konuşuluyor.

ÇORUM FK KARŞILAŞMASI, LEVENT DEVRİM’İN ŞANLIURFASPOR’UN BAŞINDAKİ İLK MAÇI OLACAK

İlk Maçına Çorum FK ile çıkacak olan Şanlıurfspor, çok güçlü transferler yapan Çorum karşısında nasıl bir sonuç alacağı merak konusu oldu. Derbi havasında geçmesi beklenen karşılaşma, Şanlıurfaspor’un yeni Teknik hocası Levent Devrim’in de takımın başındaki ilk sınavı olacak.