Viranşehir, Almanya Milli Takım Kadrosuna Seçilen Deniz Undav'ı Konuşuyor Viranşehir, Almanya Milli Takım Kadrosuna Seçilen Deniz Undav'ı Konuşuyor

İşte Cihat Arslan'ın o çarpıcı açıklamasının satır başları; 
''Taraftar ve basın sadece maç zamanı geliyor. Maça nasıl hazırlanıldığı, hangi atmosferde devam edildiği, psikoloji ne durumda bunları iyi bilmek lazım. Bu anlamda bir kopukluk olduğunu düşünüyorum. Ligde kalma mücadelesi verirken diğer yandan sıkıntılarla boğuşuyoruz. 

DİĞER TAKIMLAR KENETLENİYOR, BİZ MORAL ÇÖKÜNTÜSÜ YAŞIYORUZ

Kimsenin kimseden haberi yok, kimsenin kimseye desteği yok. Şuna çok üzüldüm Şehrin üst düzey bir ismi ‹Düşerse düşsün›  demiş. Çok enteresan, bu şehirde nasıl yaşıyorlar. Diğer takımlar ligde kalma adına kenetlenirken, bizim işte bu şekilde moralimiz bozuluyor.  Düşerse düşsün çok ağır bir söz. 
Eyyüpspor'u tebrik ediyorum. 2-1'den sonra çok poisyona girdik, beraberlik golünü bulabilirdik, önemli silahları vardı, sonuçta 3-1 mağlup olduk. 
Puan tablosuna bakıldığı zaman ligde kalmamızın son 2 maça kaldığı görülüyor ancak Çorum FK'yı yenersek son maça da kalmayabilir ancak kalacak gibi görünüyor.
Bu takımla beraber kaldırabileceğimiz bir yük değil.

HER SÖZ SÖYLENMEZ

Cihat Arslan,  'Yönetimsel sorunlar sahaya yansıyor mu?' şeklindeki bir soruya ise şu yanıtı verdi: ''Yönetimsel sorun da var, takımla ilgili sorun da var ama şehirle ilgili de sorun var. Futbol takımlarının maç performanslarından çok maça hazırlanma performansları önemlidir.  Her söz söylenmez. Şimdi ben bir şey söylemem, söyleyemem. Mesele prim meselesi değil. 
Michel ve Ümit ve Hüseyin çimler kesilmediği için sakatlandı, çim biçme makinesi sonra geldi. 3 oyuncu kaybettik.''

Editör: Urfadasin Haber