Şanlıurfaspor Kulübünün efsane başkanı Kemal Saraçoğlu, Trabzonspor’un şampiyonluğunu değerlendirirken neye sevindiğini neye üzüldüğünü paylaştı.

Trabzonspor’un şampiyonluğuna sevindiğini, maç sonunda da Antalyasporlu 2 futbolcunun darp edilmesine üzüldüğünü belirten Saraçoğlu, kulüplerin 22 yıldır Avrupa’da hiç bir başarısının olmadığına hayıflandı.

ANTALYASPORLU 2 FUTBOLCU DARP EDİLDİ

Gözden kaçırmayın

Karaköprü Belediyespor Yönetimi Güven Tazeledi Karaköprü Belediyespor Yönetimi Güven Tazeledi

Şanlıurfaspor TFF 2.Lige yükselmesinde büyük başarısı olan Kemal Saraçoğlu, Trabzonspor’un dün kendi sahasında Antalyaspor ile oynadığı maçta aldığı 1 puanla şampiyonluğunu ilan etmesine sevindiğini ancak maç bitmeden sahaya giren binlerce taraftar ve bu esnada darp edilen 2 Antalyasporlu futbolcu için üzüldüğünü dile getirdi.

“ANTALYASPOR SAHADAN ÇEKİLSEYDİ HAKLIYDI VE KAOS OLACAKTI “

Kemal Saraçoğlu, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şunları ifade etti;  “Trabzonspor şampiyon oldu. İnanın bende çok sevindim ve tebrik ederim. Sezon başı Şampiyonluğu yüzde 90 garanti idi. Sadece bu hafta yüzde 100 oldu.  Anlamadığım tüm Türkiye Trabzonspor’un şampiyonluğunu kabullenmiş. Puan farkı kapanacak fark değil. Rakipler sadece ligi tamamlamaya çalışırken dün akşamki bu telaş ne, maç bitmeden sahaya giren binlerce taraftar ve bu esnada darp edilen 2 Antalyasporlu futbolcu var, rakip takıma küfürler… Hayırdır ya ne oluyor?  Daha da kötüsü Antalyaspor sahadan çekilseydi haklıydı ve kaos olacaktı.  Bakalım ne ceza verilecek. Sonuçta gelinen nokta kulüplerimizin 22 yıldır Avrupa’da hiç bir başarısı yok.”