Eğitim Bir Sen Şanlıurfa Şube Başkanlığı seçiminin tamamlanmasının ardından Değişim Hareketi Başkan Adayı Osman Yavuz açıklama yaptı.

DEĞİŞİM HAREKETİ CESUR YÜREKLİLERİN OLUŞUMUDUR

Seçim süreci boyunca okullarında kendilerini ağırlayan, bağrına basan eğitimci arkadaşlarına ve hizmette kusur göstermeyen diğer eğitim çalışanlarına, seçime katılım gösteren her bir eğitimci arkadaşına teşekkür eden Osman Yavuz, “Değişim Hareketi Cesur Yüreklilerin Oluşumudur. Değişim Hareketi Geniş Yelpazedeki Tüm Renkleriyle ve Özgün Duruşuyla Kazanmıştır. “dedi.

SONUCA SAYGILIYIZ

Seçim sathı boyunca hiç bir fedakârlıktan kaçınmayan arkadaşlarını yürekten kutladığını Osman Yavuz açıklamasında şu ifadelere yer verdi;  “Bugün gerçekleştirdiğimiz 7. Olağan Genel Kurulu başkanlık seçiminde Değişim Hareketi olarak çıkan her türlü sonuca saygılıyız. 

Bağımlılıkla Mücadele Çalıştayı Düzenlendi Bağımlılıkla Mücadele Çalıştayı Düzenlendi

“EŞİT ŞARTLARDA YARIŞMADIK”

Merkez seçiminin iradesi, ilçe başkanlarının algı yönetimiyle hiç ve manipüle edilmiştir. Mevcut yönetimle eşit şartlarda seçim sürecinin tamamında eşit şartlarda yarışamadık. Mevcut yönetim iktidar olmanın kendilerine sağladığı her türlü imkânı kendi lehlerine kullandılar. Bu durum seçimi olumsuz etkiledi.

“ALGI YÖNETİMİYLE KARALAMA VE BİLGİ KİRLİLİĞİ OLUŞTURULDU”

Diğer taraftan algı yönetimi ve karalamalarla bilgi kirliliği oluşturulmuştur. Yıllardır oluşturulan statüko delege oyları üzerinde etkili olmuştur. Bizler Değişim Hareketi olarak sendikamızda durmaya devam edeceğiz.

“MÜCADALEMİZE DEVAM EDECEĞİZ”

 İtiraz ettiğimiz her husus düzeltilinceye kadar muhalif kimliğimizle mücadelemize devam edeceğiz. Mevcut yönetime başarılar diliyorum."