Yetkililere sitemde bulunan kadın “Bi gelsin evimize baksın ya! Böyle milletin içinde gezmekle olamaz. Ramazan geliyor. Kim Bizi evine alacak? Kim bizi barındıracak? Bir gelsin bizim yüzümüze baksın abi. Böyle olur mu milletin içinde yürüyor gidiyor arabasına biniyor. Ya bizim çamurlu ayaklarımızın hesabını kim verecek?” diyerek tepki gösterdi.

Olay Şanlıurfa’nın Akabe Mahallesi Piazza AVM bölgesinde yaşandı.  Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar ile Başkan Beyazgül Akabe Mahallesi Piazza çevresinde selden etkilenen bölgeleri inceledi. Bu sırada, selde mağdur olan bir anne yetkililere doğru yaklaşarak feryat edip tepki gösterdi.

Yetkililer,  feryad eden annenin yanından uzaklaşıp giderken korumlar ve bazı görevliler araya girdi.  Korumalar ve görevliler, feryat eden kadını yatıştırmakta başarılı olmadı.  Bu kez Başkan Beyazgül'e doğru yürüyen acılı anne  şu feryat da bulundu; 

“Çocuklarım suyun altında. Bir konuşun bizimle ya. Bir bizimle konuşsana ! Bir yüzümüze baksana ya! Bi yüzümüze baksın. Bi gelsin evimize baksın ya! Böyle milletin içinde gezmekle olamaz. Ramazan geliyor. Kim Bizi evine alacak? Kim bizi barındıracak? Bir gelsin bizim yüzümüze baksın abi. Böyle olur mu milletin içinde yürüyor gidiyor arabasına biniyor. Ya bizim çamurlu ayaklarımızın hesabını kim verecek?"

Şanlıurfa'da Cinayet Zanlısı 1 Kişi Tutuklandı Şanlıurfa'da Cinayet Zanlısı 1 Kişi Tutuklandı

İşte O Video