Zeynel Başkan 5 Yıl Önce Belediyeyi 1.5 Milyarlık Borçla Devralmış Zeynel Başkan 5 Yıl Önce Belediyeyi 1.5 Milyarlık Borçla Devralmış

Av. Seyithan Atilla bugün Ceylanpınar ilçesinde Belediye Meclis Üyeleri, muhtarlar ve vatandaşlardan oluşan kalabalık bir grupla AK Parti’den Ceylanpınar Aday Adaylığını açıkladı.

1950 yılından bu yana Şanlıurfa’nın Ceylanpınar ilçesinde 8 dönem Belediye Başkanlığı yapan Atilla ailesinin son dönem genç siyasetçilerinden olan  Av. Seyithan Atilla'nın Ceylanpınar Belediye Başkanlık aday adaylık açıklamasına önce ki dönem Ceylanpınar Belediye Başkanı Menderes Atiila da eşlik ederek yalnız bırakmadı.

Bir önce ki dönem Ceylanpınar belediye başkanı Menderes Atilla adaylığını açıklayan yiğeni Avukat Seyyithan Atilla’ya çıktığı bu yolda başarılar diliyerek "Sonuna kadar arkasında olacağım. Seyyithan’ın Ceylanpınar da ki kefili benim. Biz 70 yıldır bu ilçe de başkanlık yaptık. Ben başkanlığı burda HRDEP'in elinden aldım. Ceylanpınar'a bir dönem en iyi hizmeti vermeye çalıştım. Eminim ki Seyyithan da elinden gelenin en iyisini yapacaktır." dedi.