Siverek Belediyesi Millet Lokantası açıldığı 27 Mayıs'tan beri vatandaşların akınına uğruyor. Millet Lokantasında 3 çeşit yemeğin ücreti 70 TL olarak belirlendi.

Siverek ilçesinin Ak Partili Belediye Başkanı Ali Murat Bucak'ın yerel seçim öncesi sözünü verdiği 'Millet Lokantası' kapılarını açtı ve vatandaşlardan yoğun ilgi gördü. 

Nihat Çiftçi Öğrencilerin Karne Heyecanını Paylaştı Nihat Çiftçi Öğrencilerin Karne Heyecanını Paylaştı

3 çeşit yemeğin 70 TL olduğu lokanta  12:00 ile 15:00 saatlerinde arasında, diğer işletmeleri zarara uğratmayacak şekilde hizmet verecek. 

SOSYAL DAYANIŞMAYI ARTTIRACAK

Bucak, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, bu hizmeti birlik ve beraberliğini pekiştirecek bir adım olarak nitelendirerek, şunları kaydetti:
''Hayırlısıyla Millet Lokantamızın açılışını bugün gerçekleştirdik.

Seçim döneminde halkımıza söz verdiğimiz Millet Lokantası büyük bir coşkuyla kapılarını açtı! Vatandaşlarımızın ekonomik ve kaliteli yemek ihtiyacını karşılamak amacıyla hizmete girdi. Millet Lokantası, hem uygun fiyatlı hem de sağlıklı yemek seçenekleriyle halkımızın hizmetinde olacak.

Bu proje, sosyal dayanışmayı artırarak, herkesin sıcak bir yemek yiyebileceği bir mekân olmayı hedefliyor. Bu lokanta, toplumumuzun birlik ve beraberliğini pekiştirecek bir adım oldu.''

Millet Lokantası Açıldı

Siverek ilçesinin Ak Partili Belediye Başkanı Ali Murat Bucak, Millet lokantasının ardından bu kez de Millet Berberi projesini hayata geçirdi kendisi de açtığı berberde traş oldu.

Ali Murat Bucak, yaptığı açıklamada "Hayırlısıyla “Millet Berberimizin” açılışını bugün gerçekleştirdik. Vatandaşlarımıza ücretsiz hizmet verecek olan berberimizin ilk müşterisi ben oldum. Amacımız toplumun her kesimine adil bir şekilde hizmet yapmak.

Sosyal belediyecilik anlayışımız kapsamında hemşehrilerimize hizmetlerimizi artırarak yolumuza devam edeceğiz.

Berberimiz Ağaçhan Parkı içinde hizmet vermektedir."dedi.

Millet Berberi2

Editör: Urfadasin Haber