ŞUTSO, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) 78’inci Mali Genel Kurulu elektronik ortamda gerçekleştirildi.

Elektronik ortamda online katılımla gerçekleştirilen Mali Genel Kurul’a, Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası (ŞUTSO) Yönetim Kurulu Başkanı İ.Halil Peltek ile ŞUTSO TOBB Delegeleri de iştirak etti.

TOBB 78’inci Mali Genel Kurulu, Genel Kurul Delegelerinin elektronik ortamda katılımlarıyla yapıldı. Başkanlığını Necdet Takva’nın yaptığı Genel Kurul; Açılış, Saygı duruşu ve İstiklal Marşı, Film Gösterimi, Konuşmalar, Yönetim Kurulu Faaliyet Raporunun Genel Kurula sunulması,  Müzakeresi ve Oylanması, Hesapları İnceleme Komisyonu, Mevzuat Komisyonu, Ekonomik

Gözden kaçırmayın

Ne Frenk Bağı Ne Akıtma, Vatandaş Artık Gram Altın Alıyor Ne Frenk Bağı Ne Akıtma, Vatandaş Artık Gram Altın Alıyor

Raporu İnceleme Komisyonu, Dilekleri İnceleme Komisyonu, Avrupa Birliği Uyum Komisyonu, Dış İlişkiler Komisyonu, Vergi Komisyonu, Ekonomi Politikası Komisyonu, Basın Yayın Komisyonu’nun Sunuşları ile Dilekler ve Kapanış gündemiyle düzenlendi.

Genel Kurul'un Açış Konuşmasını TOBB Başkanı M.Rifat Hisarcıklıoğlu yaptı. Başkan Hisarcıklıoğlu’nun konuşmasının akabinde, gündem maddeleri görüşüldü, komisyon sunuşları ile oylamalar gerçekleştirildi.

Gerçekleştirilen Genel Kurul Toplantısına; Yönetim Kurulu Başkanı İ.Halil Peltek’in yanı sıra TOBB Delegeleri Abdulkadir Güllü, Ahmet Sambur, Celal Atilla Meral, İbrahim Şen, İbrahim Halil Şaz, Kadir Kılıçoğlu, Mahmut Yağuş, Mehmet Aslan, Mehmet Karademir, Mehmet Emin Atmaca, Metin Baydar online olarak katıldı.

Genel Kurul, dilekler ve kapanış gündeminin ardından sona erdi.