Musiki Sevenler Derneği'nin İftarına Bakın Kimler Katıldı Musiki Sevenler Derneği'nin İftarına Bakın Kimler Katıldı

Suruç Belediyesi Basın Danışmanı Mehmet Bilgin, Dyt.Eylem Erdal ile bir düğün salonunda düzenlenen düğün töreninde mutluluğa 'evet' diyerek dünya evine girdi.

Düğüne Suruç Kaymakamı ve  Belediye Başkan Vekili İbrahim Güneş ve eşi Begüm Güneş , Suruç İlçe Emniyet Müdürü Gökhan Balaban, Belediye Başkan Yardımcısı Askeri Karakuzu, Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Yıldız, Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü Hakan Kayadurmuş,  AK Parti Suruç Belediye Başkan Adayı Mustafa Yüksel, katıldı. 

Yaklaşık 2 bin kişinin katıldığı düğünde nikah töreni gerçekleşti ve pasta kesildi, davetliler müzik eşliğinde halay çekerek doyasıya eğlendi.

Suruç Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili İbrahim Güneş, kendisinin ilçede göreve başlamasının yıldönümünde genç çiftin  dünya evine girdiğini söyleyerek konuşmasında "Bugün burada çok kıymetli iki gencimizin düğününe icabet ettik, evlilik çok kutsal bir müessesedir. Tabii ki evlilik hayatınızda iyi ve kötü günleri birlikte yaşayacaksınız.

Yeni hayatınızda karşınıza çıkacak olan engelleri, sorunları birlikte aşacaksınız. Her şeyden önce bu evliliğin sağlık mutluluk ve huzur içinde devam etmesini temenni ediyorum. Saygı, sevgi ve hoşgörünüzü birbirinizden eksik etmeyiniz. Sizlere sağlıklı ve sevgi dolu geçireceğiniz güzel günler, mutluluklar diliyorum" ifadelerini kullandı.

Düğün gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam etti. 

Eylem Erdal ve Mehmet Bilgin çifti her iki ailenin üyeleri ve davetliler ile mutlu günün anısına bol bol fotoğraf çektirdi.

Suruç Belediyesi Basın Danışmanı Mehmet Bilgin, ailesinin bu mutlu gününde kendilerini yalnız bırakmayan tüm dostlarına teşekkür etti.

Editör: Urfadasin Haber