ŞUSKİ Genel Müdürü Emin İzol, ŞUSKİ Akçakale ilçe birimini sabahın erken saatlerinde ziyaret ederek sahada yürütülen çalışmalarla ilgili görevli personellerden son durum hakkında bilgi aldılar.

Daha sonra ŞUSKİ Genel Müdürü Emin İzol başkanlığında AKçakale Öğretmenevi gerçekleşen toplantıda ŞUSKİ Abone İşleri Daire Başkanı Necmi Karadağ da hazır bulundu.

Büyükşehir Belediyesinden Zabıta ve Esnaf Kavgasına İlişkin Açıklama Büyükşehir Belediyesinden Zabıta ve Esnaf Kavgasına İlişkin Açıklama

Şuski Emin

Akçakale Mahalle Muhtarları toplantısında konuşan ŞUSKİ Genel Müdürü Emin İzol "Şehir merkezi ve tüm ilçelerimizde, vatandaşlarımızın vidanjör ve bakım-onarım talepleri ekiplerimiz tarafından anında karşılanarak 7/24 kesintisiz hizmet vermektedir. Hedefimiz sorunsuz bir altyapı.

Tüm ilçelerimizde gerçekleştireceğimiz mahalle muhtarları istişare toplantımızın ilkini Akçakale ilçemizde başlattık. ŞUSKİ Genel Müdürümüz Emin İzol, Daire Başkanları ve teknik personeller ile birlikte Akçakale ilçe merkezi ve kırsal mahalle muhtarlarının öneri, talep ve beklentilerini karşılamak adına bir araya gelerek toplantı gerçekleştirildi."ifadelerini kullandı.

Editör: Urfadasin Haber