Şanlıurfa’da uzun yıllar Güneydoğu Televizyonunda haber sunan ve daha sonra ŞUSKİ Özel Kalem Müdürü olan Mustafa Çadırcı, helallik isteyip emekli oldu.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (ŞUSKİ) Genel Müdürlüğü’nün 6 yıl Özel Kalem Müdürlüğünü sürdüren Mustafa Çadırcı, mesai arkadaşlarına veda etti.

Emekli olduğunu duyuran Mustafa Çadırcı veda açıklamasında şunları söyledi; “Görev süremin sonuna emeklilik dolayısıyla gelmiş bulunuyorum. 

6 yıllık ŞUSKİ mesaimde, hep kurumumu ve amirlerimi ön planda tutmaya çalıştım. Gelen meclis üyeleri, muhtarlar ve tüm vatandaşlarımıza en üst düzeyde faydalı olmaya gayret gösterdim.

Bu süre içinde inanç, ahlaki değerler ve yasalara bağlılık ilkemi asla bozmadım.  Tüm mesai büyüklerim ve arkadaşlarımdan helallik diliyorum. Saygılar sunuyorum. “

Bu arada ŞUSKİ Genel Müdürü Said Güllüoğlu, “Mustafa abi 32 aylık yol arkadaşlığın için teşekkür ederim. Allah senden razı olsun varsa benim hakkım helal olsun sende bana hakkını helal et."dedi.

Temiz Toplum Federasyonu Urfa Başkanı Dirier, Çalışmalarını Anlattı Temiz Toplum Federasyonu Urfa Başkanı Dirier, Çalışmalarını Anlattı

Öte yandan Mustafa Çadırcı, ŞUSKİ Özel Kalem Müdürü 51 Yaşındaki Şevket Altundağ’ın 2018 Mart ayında vefat etmesinin ardından Özel Kalem Müdürlüğüne geçmişti.

Mustafa Çadırcı’nın emeklilik sonrası Güneydoğu Televizyonunda yeniden ekranlara dönmesi bekleniyor.