Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası’nın(ŞUTSO) bugün yapılan Meclis Başkanlığını Serhat Karadağ Kazandı.

ŞUTSO’nun meclis başkanlığı için iki serhat yarıştı. Serhat Gerger ile Serhat Karadağ’ın yarıştığı ŞUTSO meclis başkanlığı Serhat Karadağ kazandı. Yapılan seçiminde Serhat Karadağ 41 oy alırken Serhat Gerger 35 oy aldı. ŞUTSO Meclis Başkanı Serhat Karadağ oldu.

Meclis Başkanı Serhat Karadağ’ın Meclis Yardımcılıklarına Bülent Aziz Bülbül ve Mehmet Tatlı seçildi, Kâtip Üye ise Mustafa Aşıklıoğlu oldu.

MECLİS BAŞKAN YARDIMCILARI

Toplantıda konuşan, Meclis Başkanı Serhat Karadağ kendisine gösterilen teveccühe teşekkür ederek, yeni dönemin hayırlı olmasını diledi. ŞUTSO Meclis Başkanlığı’nın önemli bir görev olduğunu söyleyen Karadağ,

Şanlıurfa Yöresel Yemekleri Lezzet Festivalinde Şanlıurfa Yöresel Yemekleri Lezzet Festivalinde

“Geçtiğimiz dönemde burada hep birlikte bölgemiz ve ülkemiz için, tüm sektörel sorunların çözümüne yönelik çok ciddi emekler sarf ettik.  Bugünden itibaren de ilk günkü heyecanımızla ilimizde yeni projeleri katma değerli iş modellerini kazandırmak üzere umutla,  azimle ve fedakârca çalışacağız.

Kutuplaşmadan, ötekileştirmeden ŞUTSO’nun geleneklerine uygun bir vizyonla hedeflerimizi gerçekleştirecek, şehrimize değer katmak üzere planlamalar yapacağız. Bir önceki dönemde görev yapan Meclis Divanımızın değerli üyelerine, şükranlarımı sunuyor, aramıza yeni katılan çok kıymetli arkadaşlarımıza başarılı ve uyumlu bir çalışma dönemi olmasını temenni ediyor, 2022-2026 döneminin Odamıza, Şanlıurfa’mıza ve ülkemize hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.