Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası kurulduğu günden buya en çetin seçimini yaşadı. Gençler, meclis üyeliğinde ve gruplarda tabuları yıktı, dengeleri alt üst etti

Gençlerin sandıklarda zaferle çıkması, başkan adaylarının hesaplarını allak bullak etti. 

GENÇLERDEN BAŞKAN ADAYI ÇIKACAK İDDİASI 

Sağlık Grubunda iş insanları Aziz Bülbül ile Cumali Bucak, Turizm Grubunda ise iş insanı Serhat Gerger, ŞUTSO seçimlerinde adeta dip dalgası oluşturdu. Son 20 yıldır Turizm Grubunda değişmeyen isimleri Serhat Gerger değiştirip seçilirken, Sağlık Grubunda da Aziz Bülbül ile Cumaali Bucak’ın değişim rüzgarı estirmesi dikkat çekti.
Şimdi ise gençlerin ŞUTSO başkanlığı için aday olup olmayacakları merak konusu oldu. Gençlerin bir araya gelip başkan adayı çıkartama konusunda kulis yaptığı öğrenildi.

NEFESLER TUTULDU! 6 KASIM’DA BAŞKAN BELİRLENECEK

Bu arada ŞUTSO Yönetim Kurulu Başkan ve Üyeleri, Genel Kurul delegeleri ve Disiplin Kurulu Üyeleri seçimi 6 Kasım Pazar günü 10.00-14.00 Saatleri arasında yapılacak.

Şanlıurfa Valiliğinden Şüpheli Paket Açıklaması Şanlıurfa Valiliğinden Şüpheli Paket Açıklaması

Yönetim Kurulu Başkanlığı seçiminde oyların eşit çıkması halinde, en çok oy alan başkan adayı arasında yapılacak ikinci tur Yönetim Kurulu Başkanlığı seçimi aynı gün 15.00-17.00 saatleri arasında olacak. Yasal itiraz süreci sonrası kesin sonuçlar 10 Kasım Perşembe günü ilan edilecek.