Şanlıurfa’nın Haliliye Tapu Müdürlüğündeki 5 milyon TL'lik sahteciliği önleyen personellerini Bayındır Memur-Sen il teşkilatı plaketle ödüllendirdi.

Haliliye Tapu Müdürlüğü değeri 5 milyon liralık gayrimenkul dolandırıcılığı geçtiğimiz günlerde personellerin dikati sayesinde önlenmişti.

Bugün Haliliye Tapu Müdürlüğünü ziyaret eden Bayındır Memur-Sen Şanlıurfa il Başkanı Veysel Ergin, müdür, müdür yardımcısı ve 2 personele bir süre sohbet edip tebriklerini iletti.

Daha sonra hazırlattığı plaketleri, Haliliye Tapu Müdürü Levent Pamukçu, Tapu Müdür Yardımcısı:Endam Kıyançiçek, Sözleşmeli Tekniker Nurullah Özer Bilgisayar İşletmeni Murat Yılmaz'a takdim eden Bayındır Memur-Sen Şanlıurfa il Başkanı Veysel Ergin, "Kamuda böyle özverili, dikkatli personellerin olması çok önemli. Başarılı personeller ile Müdür, Müdür yardımcı arkadaşı teprik ediyorum.Bundan sonraki çalışma hayatlarında başarılar diliyorum."dedi.

Urfa'da Çölkoşarı İçin Toplantı Düzenlendi Urfa'da Çölkoşarı İçin Toplantı Düzenlendi

Bu arada başkasına ait kimlik belgesi ile PTT'den e-Devlet şifresi ile Noterden vekaletname alan ve WEP Tapu üzerinden talep oluşturarak, arsanın satışını yapmak isteyen kişiler, Haliliye Tapu Müdürlüğü personeli tarafından engellenerek 5 milyon TL'lik vurgunun önüne geçmişti.