Urfalı türkücü İbrahim Tatlıses'in kızı Dilan Çıtak'a düğün hediyesi 450 bin TL'lik 'altın kemer' takması, kız çocukları arasında kriz çıkmasına neden oldu

Samiye Rastgeldi’nin Sıra Gecesinden Müziğin Zirvesine Giden Yolculuğu Samiye Rastgeldi’nin Sıra Gecesinden Müziğin Zirvesine Giden Yolculuğu

OnurAkayMedya'nın Genel Yayın Yönetmeni Şanlıurfalı Mustafa Barış Durak'ın aileye yakın kaynaklardan edindiği bilgiye göre, altın kemer kızların arasını bozdu.

İbrahim Tatlıses'in kızı Dilan Çıtak Tatlıses, Levent Dörter ile İstanbul'daki lüks bir otelde dünya evine girdi. Düğünün yankıları devam ederken, şimdi de Tatlıses ailesinde altın kemer krizi çıktı. 

İbrahim Tatlıses'in uzun süre inkâr ettiği kızı Dilan Çıtak’a düğün hediyesi olarak 600 bin TL'lik 'altın kemer' takması, kız çocukları arasında kriz yarattı ve kızların arasını bozduğu iddia edildi.

Tatlıses'in ilk evliliğinden olan kızları Gülşen ve Gülden Tatlıses'e ve Perihan Savaş ile beraberliğinden dünyaya gelen Melek Zübeyde'ye altın kemer takmadığı gibi bu kızlarının düğününe bile gitmediği ortaya çıktı.

Bu arada Dilan Çıtak'ın düğününe sadece İdo Tatlıses, Melek Zübeyde ve Elif Ada Tatlıses'in katıldığı, diğer kardeşlerin ise katılmadığı öğrenildi.