Yaşadığı trafik kazasına ilk yetişen oğlu Ahmet Tatlıses için “Geldi artistliğini yaptı gitti” diyen Urfalı ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses’e oğlu cevap verdi.

Oğlu Ahmet Tatlıses ile barıştığı yönündeki iddialar hakkında  konuşan İbrahim Tatlıses "Ben elimi öptürmem kimseye. Barış marış olmadı. Kimseyle barışmadım. Gece neredeydi peki? Niye gelmedi programa. Ertesi gün kahvaltıda hep beraberdik. Kahvaltıda neredeydi? Hala barış diyor… Artist artist… Geldi, numarasını yaptı gitti.'' sözlerine Ahmet Tatlıses'ten cevap geldi.

Urfalı Gazeteciden Magazin Dünyasını Karıştıracak Haber  Urfalı Gazeteciden Magazin Dünyasını Karıştıracak Haber 

 İsim vermeden babasına sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla cevap veren Ahmet Tatlıses'e birçok ünlü isim destek verdi. 

ahmet tatlıses babasına
 Ahmet Tatlıses'in İşte O Paylaşımı 

"Son yaşanılan süreçte yine şaşkınlıkla izlediğim, okuduğum, ısrarla yapılan açıklamalar gündemden düşmüyor. Artistik nedir bilmem. Malum benim mesleğim değil... Yılların verdiği yaşanmışlıkla yüreğim nasır tuttu zaten. Çünkü artık biliyorum ayarsız terazide yürek tartılmaz... Verdiğiniz destek ve yanımda olduğunuzu hissettirdiğiniz sağduyulu mesajlarınız,kalpten yorumlarınız için teşekkürler ederim. Saygılarımla..."
Yaptığı paylaşıma bir çok ünlü isim destek vererek Ahmet Tatlıses'e hak verdiklerini söylediler. Destek veren ve yorum yapan ünlülerin en başında Seda Sayan, şampiyon boksör Avni Yıldırım oldu.