Ölümden dönen Urfalı ünlü sanatçı Tatlıses hastaneden tekerlekli sandalye ile taburcu oldu tekerlekli sandalyeyle sahneye çıkıp sevenlerine verdiği sözü tuttu

Bodrum merkezden Yalıkavak Mahallesi istikametine seyreden, içinde İbrahim Tatlıses'in de bulunduğu minibüs ile Yalıkavak'tan Bodrum merkeze giden kamyonet yağış nedeniyle kayganlaşan yolda çarpışmıştı.

Geriye doğru kayarak şarampolde kayalıklara sıkışan minibüste yangın çıkmış alevler çevredekiler tarafından söndürülerek Tatlıses'in de aralarında olduğu 5 yaralı kurtarılarak hastaneye kaldırılmıştı.

Ayak tarak kemiklerinde kırıklar bulun Tatlıses, tedavisinin ardından Yalıkavak'ta sahne aldı. Ayakları sargılı şekilde tekerlekli sandalyeye oturarak hayranlarına şarkı söyleyen Tatlıses, performansıyla büyük beğeni topladı.

"CENAB-I HAK MELEKLERİNİ GÖNDERDİ"

Konser öncesi sahnede konuşan Tatlıses, "Bugün başımızdan bir kaza geçti. Cenab-ı Hak meleklerini gönderdi. Arabamız dereye yuvarlanıyordu. Hiçbir zaman ayağımı size karşı uzatmadım, 'doktorum böyle olacak' dedi. 'Ben seyircime ayaklarımı uzatamam' dedim, affedin. Bugün başımızdan kötü bir kaza geçti. İdo'yla kahvaltıya gidiyorduk.

Tatlıses: “ Sevenlerime İyi Haber” Deyip Paylaştı Tatlıses: “ Sevenlerime İyi Haber” Deyip Paylaştı

İDO YANGINI SÖNDÜRDÜ

Kaza yaptık araba alev aldı, İdo bölgeden geçen araçları durdurarak yangın söndürme tüpü aldı. Ben arabanın içerisindeydim. Ve yangını söndürdü. Ben bu akşam seyircime söz verdim, sahneye çıkacağım dedim. Evlatlarıma ve aileme teşekkür ederim. Polis, jandarma ve hastanemize de ayrıca teşekkür ederim bizimle çok ilgilendiler" dedi.