Şanlıurfalı ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın sanatçılara düzenlediği iftar yemeğinde yakın ilgi gördü.

Çok sayıda sanatçının katıldığı Dolmabahçe Sarayı'ndaki iftar programında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan masaları dolaşarak sanatçılarla sohbet etti. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Şanlıurfalı ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses’in masasına geldiğinde ise Tatlıses’e yakın ilgi gösterdiği görüldü.

SANATÇILARIMIZIN EMEĞİNE SAHİP ÇIKIYORUZ 

Cumhurbaşkanı Erdoğan, katılımcıların ramazan-ı şeriflerini tebrik ederek, hayırla, sağlıkla, huzurla, esenlikle bayrama da kavuşmayı temenni etti.

Erdoğan, sözlerine şunları ekledi: "Biz de verdiğimiz desteklerle daima sanatçılarımızın yanında yer aldık. Yer almayı sürdüreceğiz. Korsanla mücadeleden telife, tiyatrodan sinemaya kadar pek çok farklı başlık altında verdiğimiz desteklerle sanatçılarımızın emeğine sahip çıkıyoruz.

Gözden kaçırmayın

İngiltere’den Şanlıurfa’ya Müzik Yolu Konseri İngiltere’den Şanlıurfa’ya Müzik Yolu Konseri

Son olarak, Ankara`da Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası`nın yeni binasını, İstanbul`da Atatürk Kültür Merkezi`ni hizmete açarak, ülkemize dünya çapında sanat merkezlerini kazandırdık. Büyük ve güçlü Türkiye`nin inşasında en hayati görevlerden biri artık sanatçılarımıza düşüyor.

Kültür ve sanatla taçlandırılmamış bir kalkınma hamlesi sadece taştan, betondan, demirden, camdan, metalden ibaret kalır. Halbuki biz, sadece kuru kuruya bir kalkınma hamlesi değil, bir medeniyet ihyası peşindeyiz. Bunu da inşallah sizlerle birlikte başaracağız."