Kırık ayağı ile bile seyircileriyle buluşan Urfalı ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses'i önde dinlemek için hayranları20 bin TL'yi gözden çıkarıyor.

Geçtiğimiz günlerde ünlü türkücü İbrahim Tatlıses tehlikeli bir kaza atlattı. Sevenlerini korkutan İbo, kazayı ayağındaki kırıklarla atlattı.
Bu kaza, Türkiye'nin en sevilen sanatçılarından biri olan Tatlıses'in 2011 yılında yaşadığı ve uzun süre tedavi altında kaldığı silahlı saldırıdan sonra geçirdiği en büyük hayati tehlike oldu.

KAZA AKŞAMI SAHNEYE ÇIKMIŞTI

Türkiye'nin yanı sıra özellikle İsrail ve birçok Orta Doğu ülkesinde milyonlarca hayranı bulunan Tatlıses, silahlı saldırıdan sonra geçirdiği rehabiltasyon sürecinin ardından yeniden sahnelere dönmüştü.
Kısa süre önce sevenleri ile yeniden buluşan İbo, Muğla'daki kazanın ardınan akşam saatlerinde ayağındaki alçılarla taburcu olup hiçbir şey yaşamamış gibi planlanan program için Yalıkavak'ta sahneye çıktı.

tatlıses heydi

İBO HALA MEKANLARI DOLDURUYOR

İbo'nun bu tutumu herkes tarafından takdir edilirken ünlü sanatçının tüm şartlar altında sahneye çıkma tutkusu ve hayranlarının da onu yalnız bırakmaması dikkat çekiyor.

Kimi kesimlerde Tatlıses'in eski performansının kalmadığı yönünde yorumlar yapılırken ünlü sanatçı yurt içinde ve dışında sahneye çıktığı tüm programlarda mekanları hınca hıç dolduruyor.

TATLISES'İ ÖNDE DİNLEMENİN BEDELİ 20 BİN TL

Tatlıses: “ Sevenlerime İyi Haber” Deyip Paylaştı Tatlıses: “ Sevenlerime İyi Haber” Deyip Paylaştı

Hayranları İbo'yu dinlemek için adeta yarışa giriyor. Tatlıses'i canlı ve ön sıralarda dinlemek için ise hayranlarının kişi başı 20 bin TL'yi gözden çıkarması gerekiyor.