Muhammed Nur Nahya Memleketi Urfa'da Esnaf Ziyareti Yaptı Muhammed Nur Nahya Memleketi Urfa'da Esnaf Ziyareti Yaptı

Ünlü şarkıcı İbrahim Tatlıses'in aralarında eski menajeri Hasan Bora'nında yer aldığı fotoğraflı paylaşımı tepki çekti.

Bayram günü nedeniyle kendisininde içinde yer aldığı fotoğrafı paylaşan Tatlıses " Üçü de Hasan. Bana kötülük etmişlerdi. Bu bayramı göremidiler " demesi bayram günü böyle bir paylaşım mı olur yorumlarına ve tepkilerine neden oldu. 

Tatlıses bayram günü eski arkadaşlarını öfkeyle anıp paylaştığı mesajında " Bu gördüğünüz 3 arkadaş ; arkamdaki menajerim Hasan Bora,sol tarafımdaki Hasan Çelik,sağ tarafımdaki Hasan Nabi. Üçü de Hasan. Bana kötülük etmişlerdi. Bu bayramı göremidiler. Allah taksiratlarını afetsin " dedi.

Tatlıses'in bu paylaşımı sonrası bir çok kişi " Ölmüş insanlar arkasından böyle bir paylaşım mı olur. " diyerek tepki gösterdiler.

Yılların dostluğu düşmanlığa dönüşmüştü 

Bu arada bir dönemin ünlü organizatörü Hasan Bora eski sanatçısı İbrahim Tatlıses'in rakibi olarak gördüğü isimlere ambargo uyguladını söyledimişti. Bora ve Tatlıses uzun süre husumet yaşamıştılar. 

Tatlıses'in iki ayrı işyeri, Bora'nın adamları tarafından silahlı baskına uğramıştı.  Maslak'taki Tatlıses Şirketler Grubu ve Tatlıses Radyo ile Levent'teki İdobay Plakçılık, Hasan Bora'nın adamları tarafından basıldı, kurşun yağmuruna tutulmuştu.

Olaylar sonrası İbrahim Tatlıses'in adamları da Bora'nın Unkapanı'nda ki yazıhanesini kurşunmışlardı.

Editör: Urfadasin Haber