Şanlıurfalı sanatçı İbrahim Tatlıses'in 25 Mayıs yayın akışında İbo Show yer almadı. Peki, İbo Show bu akşam neden yok, bitti mi?

İbo Show, her hafta çarşamba akşamı Star ekranlarında birbirinden renkli konukları ile seyirci karşısına çıkıyor. Eğlence programı, İbrahim Tatlıses sunumuyla ekrandaki yerini alıyor. Ancak 25 Mayıs yayın akışında İbo Show yer almadı. Peki, İbo Show bu akşam neden yok, bitti mi?

Şanlıurfa’dan Bir Yıldız Daha Kaydı Şanlıurfa’dan Bir Yıldız Daha Kaydı

İbrahim Tatlıses'in sevilen eğlence programı İbo Show, her hafta çarşamba akşamı yayımlanıyor. Ancak programın 44. yeni bölümüne dair fragmanı paylaşılmadı ve yayın akışında da yer almadı. İbo Show 44. yeni bölüm ne zaman? İşte, Star TV yayın akışı...

İBO SHOW NEDEN YOK MU?

Sevilen eğlence programı İbo Show, İbrahim Tatlıses'in sunumuyla ekrana geliyor. Her hafta birbirinden ünlü isimler de müzik şöleni yaşatıyor. Ancak programın beklenen 44. yeni bölümü yayın akışında yer almadı ve fragmanı da paylaşılmadı. Öte yandan akışta, programın yerine Hokkabaz adlı sinema filmi bulunuyor. Programın 43. bölümle sezon finali yaptığı biliniyor. Yeni sezon bölümleri ile ilerleyen tarihlerde yeniden ekranda olması bekleniyor. 

STAR TV YAYIN AKIŞI 25 MAYIS

07:00 Mesut Yar ile Bugün
09:45 Sabahın Sultanı Seda Sayan
13:00 Serap Paköz ile Gerçeğin Peşinde
16:00 Güzel Köylü
18:30 Ana Haber
20:00 Hokkabaz
22:30 Hokkabaz (tekrar)