Şanlıurfalı ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses’in aracının, Bodrum Yalıkavak yolunda bir kamyon ile çarpışması sorası ilk videolu mesajını yayınladı

Yoldan çıkarak aracı şarampole devrilen Tatlıses’in videolu mesajında sağlık durumunun iyi olduğu görüldü. Hastanede tetkikleri yapılan ve röntgeni çekilen İbrahim Tatlıses'in genel sağlık durumunun iyi olduğu ancak bir ayağında iki kırık olduğu belirtildi.

Tatlıses videolu mesajında “Arayan soran herkesten Allah razı olsun Akşam Günay’da görüşmek üzere” dedi.

ARACIN ÇEVRESİNE ÇARŞAF GERİLEREK TATLISES ÇIKARTILDI

Olay yerine gelen ekipler minibüste sıkışan Tatlıses'i kurtardı. Ünlü türkücü, vinç yardımıyla ambulansla hastaneye götürüldü. Bu anlarda basının görüntü alması engellendi. 

URFA’DAN TATLISES’E GEÇMİŞ OLSUN MESAJLARI

Bu arada Şanlıurfa’dan Tatlıses’e geçmiş olsun mesajları da peş peşe gelmeye başladı. Şanlıurfaspor Kulübü yayınladığı geçmiş olsun mesajında “Şanlıurfalı sanatçımız İbrahim Tatlıses'in trafik kazası haberini üzüntü içerisinde öğrenmiş bulunmaktayız. Sanatçımız Tatlıses'e ve araçta bulunan kızına geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, bir an önce sağlıklarına kavuşmasını diliyoruz.” İfadelerini kullanırken AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Ahmet Akay: “Muğla'da trafik kazası geçiren sanatçımız İbrahim Tatlıses'e geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Çok şükür ki İbrahim Bey ve ailesinin sağlık durumu iyi” dedi.

Akçakale Belediye Başkanı Mehmet Yalçınkaya ise sosyal medya hesabından “Geçirdiği trafik kazası dolayısıyla hemşehrimiz usta sanatçı #İbrahimTatlıses ve ailesine geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum” paylaşımında bulundu.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül de “Muğla Bodrum'da trafik kazası geçiren, şehrimizin yetiştirdiği kıymetli sanatçımız, hemşehrimiz İbrahim Tatlıses'e geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Çok şükür kendisi ve ailesinin sağlık durumlarının iyi olduğu bilgisini de aldık. Allah muhafaza eylesin.” dedi.

Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, Tatlıses’e geçmiş olsun mesajında “Muğla'nın Bodrum ilçesinde trafik kazası geçiren hemşehrimiz Sn. İbrahim Tatlıses'e geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum.” İfadelerini kullandı.

Şanlıurfa Ticaret Borsası Seçimini Kazanan Belli Oldu Şanlıurfa Ticaret Borsası Seçimini Kazanan Belli Oldu

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş da “Muğla'nın Bodrum ilçesinde trafik kazası geçiren, Şanlıurfa'mızın yetiştirdiği değerli sanatçımız ve hemşehrimiz Sn. İbrahim Tatlıses'e geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum.” dedi.