Kurban Bayramı dolayısıyla seçim bölgesi Şanlıurfa'ya gelen TBMM Başkan Vekili Bekir Bozdağ, AK Parti İl Teşikilatı Bayramlaşma proğramına katıldıktan sonra milletvekili arkadaşlarıyla çeşitili ziyaretlerde ve temaslarda bulundular.

Ziyaretleri kapsamında AK Parti İl Başkanı Ali İhsan Delioğlu, Teşkilat Üyeleri,  AK Parti milletvekilleri Mehmet Ali Cevheri, Abdurrahim Dusak ile Mevlana Celaleddin Rumi Külliyesi'nde Kasım Sezer namı diğer Kasım Hafızı ziyaret eden TBMM Başkanvekili Bekir Bozdağ, Kasım Hafızla bayramlaştı, bir süre sohbet etti, istişarelerde bulundu.
Daha sonra Türkiye Yazarlar Birliği Şanlıurfa Şubesine geçen Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkan Vekili AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Bekir Bozdağ'a,   AK Parti Şanlıurfa Milletvekilleri Abdurrahim Dusak ile Mehmet Ali Cevheri, AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Ali Delioğlu, AK Parti Karaköprü ilçe Başkanı Sezai Canbek, AK Parti Şanlıurfa İl Başkan Yardımcısı Salih Çoban, İl Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Ayneli, Gençlik Kolları üyesi Muhammet Tuğalan da eşlik ettiler. 

Cuma Ağaç Ve Vekiller Tyb

Yazarlarla, Şairlerle Bayram sohbeti yapan TBMM Başkan Vekili AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Bekir Bozdağ ve beraberindekiler çeşitli konuları da  değerlendirdiler. 

TYB üyelerinin dilek ve temennilerini dinleyen TBMM Başkan Vekili Bekir Bozdağ, yazarlar tarafından dile getirilen Öğretim Üyesi Milletvekillerinin de teyit ettiği sorunlarla ilgili sıcağı sıcağına ilgili bakanları arayıp, bilgilendirerek gereğinin yapılmasını istedi. 

Bu Pazar Seçim Olsa Anketinde AK Parti 3.Partiye Düştü Bu Pazar Seçim Olsa Anketinde AK Parti 3.Partiye Düştü

TYB Şanlıurfa Şube Başkanı Cuma Ağaç, “Bayram günleri birlik beraberlik dayanışma sevgi ve hoşgörü için olumlu bir iklimdir. Bayramın bereketinden güzelliklerinden faydalanmak dileğiyle. Bayramda insani olan her ortamı insanlık için fırsat bilerek görüşmek kucaklaşmak el ele tutuşmak dileğiyle” açıklamasında bulundu.

TYB Şanlıurfa Şube Başkanı Cuma Ağaç ve üye Yazarlar, eğitimden kültüre, tarım işçilerinin çocuklarının eğitim sorunlarından, tarımsal sulamadan, güneş enerjisi santrallerine kadar bir çok memleket meselesini heyete ilettiler. 

TYB Şanlıurfa Şube Başkanı Cuma Ağaç'ın yanı sıra önceki dönem Şube Başkanları Prof Dr Mahmut Kaya ve Eğitimci yazar Mehmet Sarmış, Eğitimci yazar Eyyüp Azlal söz alarak değerlendirmelere katıldılar. 

Şair Yazar Mehmet Kurtoğlu, Filistin üzerine yazdığı serzeniş şiirini okudu. 

Eyyüp Azlal ve Mehmet Sarmış hocalar, editörlüğünü yaptıkları Milli Eğitim Dergisi Urfadan'ın yeni sayısını takdim ettiler.
 

Editör: Urfadasin Haber