Yapılan seçimlerin sonuçlarına göre TOBB İl Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi asil üyeliklerine; Hatice Kübra İlhan, Ceren Odabaşı, Hatice Kübra Cevheri, Emel Göllü, Aslı Melik Dişikırık, Eda Satoğlu, Betül Küçük, Gizem Kara Sağır, Hacer Çadırcı, Hacire Yavuklu Küçük, Gülseren Kaplan seçildi.

Park Halindeki Tıra Çarpan Ticari Taksi Sürücüsü Ağır Yaralandı Park Halindeki Tıra Çarpan Ticari Taksi Sürücüsü Ağır Yaralandı

ŞUTSO'da gerçekleşen seçimde  TOBB Kadın Girişimciler Kurulu’nun Şanlıurfa İl Başkanlığı’na seçilen Hatice Kübra İlhan yaptığı açıklamada ;

TOBB Sanliurfa Kadın Girisimciler Kurulu İcra Komitesi Seçimini odamız ŞUTSO'da gerçekleştirdik. ŞUTSO Başkanımız Sn. Mehmet Yetim'e ve seçime katılan tüm genel kurul üyelerimize desteklerinden dolayı teşekkür ederim.

Dört yıl boyunca beraber çalışmaktan onur duyduğum bize her zaman örnek olan kıymetli Başkanımız Sn.Cevahir Asuman Yazmacı ve icra Kurulundaki tüm üyelerimize emekleri için teşekküru bir borç bilirim.

Yeniden çıktığımız bu yolda amacımız daha fazla kadına dokunarak,kentimiz ve ülkemizde girişimcilik kültürünü daha ileriye taşımak. Doğdugumuz topraklara olan inancımızla üyesi olmaktan gurur duyduğumuz TOBB çatısı altında calışmaya,üretmeye ve üreten kadınin yanında olmaya devam edecegiz. Destek veren herkese şükranlarımı sunarım. "dedi.

ŞUTSO Başkanı Mehmet Yetim de yapılan seçimlerin ardından "Bugün yapılan seçimlerde TOBB Şanlıurfa İl Kadın Girişimciler Kurulu Başkanlığına seçilen Sn.Hatice Kübra İlhan ile İcra Komitesi üyelerini tebrik ediyor, ilimiz iş dünyasının kadın girişimcileri adına yürüteceği çalışmalarda başarılar diliyorum."ifadelerini kullandı.

kadın girişimciler şutso