Seçim çalışmalarını aralıksız sürdüren AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı Abdurrahim Toru, Ramazan Bayramı ziyaretlerini Eyyübiye ilçesindeki mahalle muhtarları ve kanaat önderleriyle devam ettirdi.

Toru’ya, AK Parti Eyyübiye Kadın Kolları Başkanı Gülten Balcı, AK Parti Eyyübiye Meclis üyeleri ve Gençlik Kolları eşlik etti.

Bayramın son gününde sahada çalışmalarına Eyyüp Nebi Mahalle Muhtarı Mahmut Karakuşlu, Yenice Mahalle Muhtarı Hamza Göktaş, Eyyüp Kent Mahalle Muhtarı Fuat Balcı, Hayati Harrani Mahalle Muhtarı Fethi Kaya ve kanaat önderi Mahmut Elvehid Kaya’yı ziyaret ederek devam eden Toru, vatandaşların bayramını kutlarken 14 Mayıs seçimleri için destek istedi.

WhatsApp Image 2023-04-24 at 16.30.04

Ziyaret kapsamında muhtarlar, AK Parti ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan için destek sözü vererek 14 Mayıs seçimlerinin önemli olduğuna dikkat çektiler.

Başkan Ekinci’den Vekil Yazmacı’ya Hayırlı Olsun Ziyareti Başkan Ekinci’den Vekil Yazmacı’ya Hayırlı Olsun Ziyareti

Kanaat önderi Mahmut Elvehid Kaya’da 14 Mayıs seçimlerinin dünya tarafından takip edildiğini, bu nedenle seçimlerde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan için sahada olacaklarını söyledi.

Destek ziyaretlerine ara vermeden devam eden AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Abdürrahim Toru, kendisine olan sevgi ve güven karşısında minnettar olduğunu vurgulayarak, destek veren herkese teşekkür etti.