Şanlıurfa’da bir düğüne katılmak üzere gelen ve kaldığı oteli son anda değiştirerek düğünün yapıldığı otelde çıkan yangından kurtulan manken Tuba Özay urfadasın mikrofonuna yaşadıklarını anlatı.

“EĞER OTELİMİ SON ANDA DEĞİŞTİRMESEYDİM BELKİ ŞUAN HAYATTA OLMAZDIM”

Geçen sene bu zamanlarda yine bir yangın felaketi atlattığını hatırlatan manken Tuba Özay açıklamalarını şöyle sürdürdü; “O daha çok daha büyük bir felaketti. Bir sene sonrasında yine aynı ayda yine bir yangın felaketi yaşandı. Düğünde sahne almak için geldik. Sanatçı dostlarımızla birlikte her şey o kadar güzeldi ki çok eğlendik. Şarkılar, türküler halaylar derken enteresan bir olay benim ve asistanımın kalacağı odalar yan yana orada yangın çıkıyor. Düğün sonrası izdiham yaşadım. 

Sevenlerim sağ olsunlar fotoğraf çekimleri o sırada asistanım geldi dedi ‘Tuğba hanım oda kartlarımız hazır odamıza çıkalım mı’  Ben son dakikada karar değiştirdim. Başka otele geçti. Eğer yangının çıktığı otelde kalsaydım Belki boğularak belki de yanarak ölecektik. Allah korusun. Belki daha kötü bir şey olabilirdi. Belki burada olamaya bilirdik. Bu konuşmayı yapmaya bilirdim.” İfadelerini kullandı.

“URFA’DA HANIM AĞA OLMAYI ÇOK İSTERİM”

Bu arada Urfa’nın kendisine çok mistik geldiğini anlatan Tuba Özay, Urfa’da çekilecek bir filmde hanım ağa rolünde oynamayı çok istediğini ifade etti.  Yada Urfa’da çekilecek bir klipte rol almayı çok arzuladığını dile getiren Tuba Özay “Urfa’ya çok güzel yatırımlar yapılmalı diye düşünüyorum. Daha çok yeşillendirilmeli. Her yer yem yeşil olsun.

Fırtınalarda olsa yangınlarda olsa buradayız. Bir hanım ağa olmayı burada öyle bir film olsa hanım ağa rolünü çok arzu ederim. Karakterime de açıkçası uygun. O ağırlığı seven bir insanım. Onu da güzel yansıtacağımı düşünüyorum. Buranın tanıtımı açısından çok güzel olur. Yada klip çekimi de olabilir. “dedi.