İYİ Parti Genel Başkan yardımcısı Uğur Poyraz, Şanlıurfa’da partinsin teşkilatıyla iftar programında buluştu.

Gözden kaçırmayın

Chp’li Tanal’ın 19 Mayıs Mesajı Chp’li Tanal’ın 19 Mayıs Mesajı

İYİ Parti Ortadoğu Politikaları Başkanı Salim Ensarioglu’nun abisi Abdulgani Ensarioğlu’nun vefatı sebebi ile Diyarbakır’da taziye ziyaretinde bulunan İYİ Parti Genel Başkan yardımcısı Uğur Poyraz daha sonra Şanlıurfa’ya gelerek partisinin düzenlediği iftar programında iştirak etti.

İyi Parti Şanlıurfa İl Başkanlığı teşkilatı, iftar davetlerine katılanları programın yapıldığı açık alanda tek tek karşıladı. Aslen Mardinli olan Uğur Poyraz, parti teşkilatı arkadaşlarıyla bir araya geldiği iftar programına; İyi Parti Şanlıurfa İl Teşkilatı, merkez İlçe, ilçeler, muhtarlar ve sivil toplum kuruluşları temsilcileri iş insanları, kentin ileri gelenleri eşlik etti. İftar programı Karaköprü Nobel Gurme Restoranın bahçesinde gerçekleşti.

Şanlıurfa’nın düşman işgalinden kurtuluşunun 102. Yıl dönümünde kente gelerek partisinin iftar programına katılan İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Uğur Poyraz yaptığı konuşmada “09.02.1920 günü başlayan Şanlı mücadele ile 11.04.1920’de Urfa, kurtuluş destanını yazdı. 1984’den bugüne Şanlıurfa diye kayıtlarda yer alsa da 9 Şubat 1920’de namını,  düşmana karşı duruşu ile zaten almıştı.

Şanlıurfa İl Başkanlığımızın tertip ettiği iftara katıldık. Mübarek Ramazan Ayı’nın bu güzel gününde bir Mardinli olarak aynı yolda yürüdüğüm değerli teşkilatımla birlikte iftar yapmanın mutluluğunu yaşıyorum. Birlik ve beraberliğimizin daim olduğu iyi günler diliyorum. Tüm vatandaşlarımızın mübarek Ramazan ayını kutluyorum.”ifadelerini kullandı.

İYİ Parti Şanlıurfa İl Başkanı Mehmet Fedai Çakmaklı “Yarın seçim olacakmış gibi hazırlıklarımız sürüyor. Hepimiz iktidara yürüyen bir partinin fertleriyiz. Her zamankinden daha çok çalışıp, partimizi iktidara el birliğiyle taşıyacağız” dedi.