Adana doğumlu Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op.Dr. İpek Eskiyörük Rişvanli, sağlık sektöründeki kapsamlı deneyimi ve uzmanlığıyla dikkat çekiyor. 2011 yılında Marmara Üniversitesi İngilizce Tıp Fakültesi'nden mezun olan Dr. Eskiyörük Rişvanli, ardından 2012-2016 yılları arasında Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde kadın doğum uzmanlık eğitimi aldı.

Doktor Elvin Çetiner, Urfalıları mevsimsel allerjik hastalara karşı uyardı Doktor Elvin Çetiner, Urfalıları mevsimsel allerjik hastalara karşı uyardı

Şanlıurfa Eğitim Araştırma Hastanesi'nde 2016-2023 yılları arasında başarılı bir şekilde görev yapan Dr. İpek Eskiyörük Rişvanli, 13 Kasım 2023 tarihi itibariyle Özel Metrolife Hastanesi'nde hasta kabulüne başlamıştır.

Dr. Eskiyörük Rişvanli'nin uzmanlık alanları şu şekilde sıralanmaktadır:
- Normal doğum
- Sezaryen doğum
- Sezaryen sonrası normal doğum
- Aşılama
- Histereskopi
- Riskli Gebelik Takibi
- İdrar Kaçırma Ameliyatı
- Menopoz
- Servikal Polip
- Vajinal Estetik 
- Cinsel Disfonksiyon
- Polikistik Over Sendromu
- Kapalı (Laparoskopik) Ameliyatlar
- Miyom, Polip, Rahim içi iltihabı
- Yumurtalık Dönmesi (Over Torsiyonu)
- Yumurtalık Kisti Ameliyatı
- Yara-Ektropion-Erozyon (Koter Kryo)
- Kapalı Yöntem Ektopik (Dış Gebelik) Operasyonları 

Dr. İpek Eskiyörük Rişvanli, "İhtiyaç duyduğunuz her an yanınızdayız" diyerek, kadınların sağlıklı bir yaşam sürmelerine destek olmayı ve güvenilir bir sağlık hizmeti sunmayı amaçlamaktadır. Hastalarına bireysel ve profesyonel bir yaklaşım benimseyen Dr. Eskiyörük Rişvanli, kadın sağlığıyla ilgili geniş bir yelpazede hizmet vermektedir.