Şanlıurfaspor, Eyüpspor Maçının Hazırlıklarına İstanbul'da Devam Ediyor Şanlıurfaspor, Eyüpspor Maçının Hazırlıklarına İstanbul'da Devam Ediyor

Şanlıurfa Valisi Hasan Şıldak, gece yarısı Afed İl Kordinasyon Merkezini toplayarak değerlendirme toplantısı yaptı. Saat 21.00'da başlayan toplantının bir kaç saat devam edeceği öğrenildi.

Şanlıurfa Valiliği yaptığı açıklamada "Vali Hasan Şıldak Başkanlığında şiddetli yağış uyarısına bağlı olarak alınacak tedbirlerin değerlendirildiği koordinasyon toplantısı gerçekleştiriliyor." denildi.

Bu arada bugün gün içersinde Şanlıurfa için peş peşe yapılan sağanak yağış uyarısyla ilgili Meteorolojik Uyarıda "Sağanak ve yer yer gök 
gürültülü sağanak yağışların Şanlıurfa'da (Viranşehir,Ceylanpınar, Akçakale, Harran, Ceylanpınar, Suruç, Birecik, Eyübiye ve Halliye), Şanlıurfa’nın kuzeyinde (Siverek, Hilvan, Bozova, Halfeti ve Karaköprü) yer yer şiddetli olması tahmin edilmektedir. Pazar öğle saatlerinden sonra etkisini kaybetmesi beklenen kuvvetli yağışlarla birlikte sel, su baskını, yıldırım, ağaç ve direk devrilmesi, çatı uçması ve ulaşımda aksamalar gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması gerekmektedir."denilmişti.