Fuarda  yerini alan Diyanet İşleri Başkanlığı yayınlarına yoğun ilgi gösterildi. Özellikle gençlerin yoğun ilgi gösterdiği stantta, görevliler kitap tanıtımı yaparken Diyanet İşleri Başkanlığının gençlere yönelik faaliyetleri hakkında da bilgiler veriliyor.

Urfa İtfaiyesi, Kediyi Bacadan Köpeği Demir Parmaklıklar Arasından Kurtardı Urfa İtfaiyesi, Kediyi Bacadan Köpeği Demir Parmaklıklar Arasından Kurtardı

Standı ziyaret eden İl Müftüsü Ramazan Tolan, görevliler ile sohbet ederek, standa sergilenen kitaplarla ilgili bilgi aldı. 

Fuarların okuyucu ile yazarları bir araya getirdiğini belirten Müftü Tolan, ‘’Bizler de fuarda ki yerimizi aldık. Dini sahih bilginin ulaşılmasında yayınlarımız çok önemli, Her yaştan okuyucularımız var. Yoğun ilgiden dolayı herkese teşekkür ediyorum. İslami alanda her dilden çeviriler mevcut. Bizler de İl ve İlçe müftülükleri olarak gerekli destekleri kendilerine sunuyoruz." dedi.

Fuar, 26 Kasım Pazar gününe kadar kapılarını kitapseverlere açmaya devam edecek. Bu süre zarfında düzenlenen imza günleriyle yazarlar ve kitapseverler de bir araya gelecek.