Karaman’da Ensar Vakfı’na ait bir yurtta 45 çocuğun istismar edilmesiyle ilgili açılan soruşturmada ismi geçen daha sonra Milli Eğitim Bakanlığı tarafından Şanlıurfa’ya İl Milli Eğitim Müdürü olarak atanan Asım Sultanoğlu’nun kente atanmasına tepki gösteren Aktivist Emine Gizem Çetiner, Adalet Nöbeti’ni 200 gündür sürdürüyor.

Birecik’te Yetiştirilen Aşılı Fideler Bölgenin Üretimine Büyük Katkı Sağlıyor Birecik’te Yetiştirilen Aşılı Fideler Bölgenin Üretimine Büyük Katkı Sağlıyor

URFADA HİÇ BİR MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ BÖYLE PROTESTO EDİLMEMİŞTİ

Urfa'ya Milli Eğitim Müdürü olan Asım Sultanoğlu’nun çocukları koruyamadığını her gün eylem yaparak protesto eden, yolda gelip geçenlere sesinin çıktığı kadar duyuran Emine Gizem Çetiner, tek kişilik eylemi ile gündemden düşmüyor.

Emine Gizem Çetiner "Eylem yaparken yolda geçen herkese sesim kısılana kadar Ensar Vakfına bağlı yurtta 45 çocuğun tecavüze uğradığını haykırıyorum. 45 çocuğu koruyamayan müdür şaibelidir, meşru değildir. Lütfen duyun, duyurun bu sesi.."diyor.

EMİNE GİZEM ÇETİNER: YALNIZIM AMA ASLA TEK BAŞIMA DEĞİLİM 

Emine Gizem Çetiner, eylemini, protestosunu Asım Sultanoğlu Şanlıurfa’dan alınıncaya kadar sürdüreceğini belirterek "Ensar Vakfına Ait Bir Yurt Evinde 45 Çocuğun Cinsel İstismarının Olduğu Dönemde Müdür Olan Kişi Hiçbir Şey Olmamış, Sorumluluğu Yokmuş Gibi Hâlâ Müdürlük Yapamaz, Yapmamalı"ifadelerini kullandı.

Editör: Urfadasin Haber