Şanlıurfa Şehirlerarası Otogardaki kitaplıkta kitapların sürekli yolcular tarafından alındığı yerine yenisinin konulduğu bildirildi.

Şanlıurfa otogarında yolculuk yapan yolcuların otobüsün kalkmasını bekledikleri sırada kitaplıktan kitapları alıp okuduğu, otobüsleri hareket edeceği zamanda beraberinde götürdüğü öğrenildi. Kitaplıkta kitaplar her eksildiğinde ise Şanlıurfa Şehirlerarası Otogar yönetiminin yerine yenilerini koyduğu bildirildi.

Zaman zaman kitaplıkta kitap kalmadığında Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Kültür Daire Başkanlığından, yeni kitap talep eden otogar yönetimi, talep ettikleri kitaplar gelene kadar bazen kitaplığın birkaç gün boş kalabildiği öğrenildi. Talep ettikleri kitaplar geldiğinde kitaplığa yerleştirilen kitapların daha çok Şanlıurfa’nın tanıtımıyla alakalı olduğu bildirildi. 

Urfa'da Silahlı Saldırıda 2 Polis Memuru Yaralı Urfa'da Silahlı Saldırıda 2 Polis Memuru Yaralı

Otogar yönetimi, kitaplıktan kitapların yolcular tarafından alınmasından rahatsız olmadıkları, bil akis kitapları almalarından memnun oldukları öğrenildi. Çünkü alınan kitapların Şanlıurfa’nın tanıtımı için kitaplığa konulduğu bildirildi.