Şanlıurfa Valisi Salih Ayhan ve İl protokolü, Urfa turizminin kalbi olan Haşimiye Akarbaşı’nda Çaycı Osman’ın mekânında sabah kahvaltısı yaptı.

Şanlıurfa Valisi Salih Ayhan ile il protokolü, sabah saatlerinde iş yerlerini yeni açan esnaf ile birlikte yaptığı sabah kahvaltısında yöresel lezzetlerin tadına vardı.

Fırında közlenmiş patlıcan söğürme, isot, domates, ayran, boğaca, tırnaklı ekmek ve çay eşliğinde yapılan kahvaltı da Şanlıurfa Valisi Salih Ayhan ve il protokolü halkla, esnafla iç içe olmanın en güzel sofrasını oluşturdu.

Urfa’da Fünye İle Patlatılan Şüpheli Paket Boş Çıktı! Urfa’da Fünye İle Patlatılan Şüpheli Paket Boş Çıktı!

Şanlıurfa Valiliğinin sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda "Esnafımızla birlikte sabah erkenden dükkânları açtık. Hayırlı işler diledik. Sabahın erken saatlerinde esnafımızı gezen Valimiz Salih Ayhan esnafımızın daveti üzerine onlarla birlikte kahvaltı yaptı.” denildi.

Şanlıurfa Valisi Salih ayhan da yaptığı açıklamada "Hemşehrilerimizle hemhâl olmak, onların gülen yüzlerini görmek bana daha çok çalışma azmini ve şevkini aşılıyor… Bugün, Haşimiye’deki esnafımızı ziyaret ederek onların Mevlid Kandili’ni kutladım. Birliğimize, dirliğimize, düzenimize binlerce kez şükür olsun"ifadelerini kullandı.