Çalışmalarının ilk etabında, alt yapı faaliyetlerine katılım sağlayıp bu kulvarda performans, mücadele ve takım olabilme özelliklerini ortaya koyarak boy göstermeye başlayan Urfa Gelişim Basketbol Kulübü, ikinci etapta ise Gelişim Basketbol Eğitim Akademisi kurarak çıtayı yükseltti. 

Şanlıurfaspor Transfer Sessizliğini Bozuyor, 3 İsimle Anlaştı Şanlıurfaspor Transfer Sessizliğini Bozuyor, 3 İsimle Anlaştı

Gelişim Basketbol Eğitim Akademisi şimdilerde özel basketbol dersleri vermeye başladı. 5 ile 17 yaş arası çocukların ve gençlerin aileleri, Gelişim Basketbol Eğitim Akademisi’nin yolunu tutarak kayıtlarını yaptırıyor. Çocuklarının, basketbolun zihinsel, fiziksel ve sosyal yönüyle gelişmesini isteyen aileler, Gelişim Basketbol Eğitim Akademisi’ni tercih etmesi dikkat çekiyor.

Urfa Gelişim Basketbol Kulübü yönetiminden yapılan açıklamada, “Yönetim kurulu ve antrenörler olarak çalışmalarımızı izlemek isteyen hemşerilerimizi ve antrenman deneyimi edinmek isteyen çocuklarımızı Cumartesi ve Pazar günleri antrenmanlarımızda misafir edebileceğimizi belirtmek isteriz.

Urfa Gelişim Spor kulübümüze başarılarının devamını diler, tüm basketbol severleri bu güzel çalışmanın bir paydası olmaya davet ediyoruz. Urfa Gelişim Basketbol Kulübü çalışmalarına Karaköprü Mesire Alanı Ayşegül Kaman Anadolu Lisesi Spor Salonunda başladı. İlgili arkadaşların 0532 458 48 08 nolu cep telefondan iletişime geçebilecekler.” denildi.