Özel bir mekanda gerçekleştirilen düğünde mimar İlhami Hülagü ile Ruken Takıl hayatlarını birleştirdi. Düğüne katılanlar, zılgıtlar ve müzik eşliğinde dans eden gelin ile damadın başına para atmak için adeta yarıştı. Renkli görüntülere sahne olan düğünde pis bir anda gelin ve damadın üzerine saçılan para ile doldu. Çocuklar para toplama yarışına girdi.

düğünden sonra

Şanlıurfa AK Parti Milletvekili Mehmet Ali Cevheri, Harran Üniversitesi Eczacılık Bölüm dekanı Prof Dr. Cenap Cevheri, Sosyal Hizmetler il Müdür Yardımcısı Hüseyin İlhan, Bakıklıgöl Çevre Koruma Vakfı Müdürü Siracettin İlhan, ile çok sayıda davetli katıldığı düğünde misafirler özel bir şekilde karşılandı. Davetliler müzik eşliğinde uzun süre gönüllerince eğlendi.

İbrahim Tatlıses'in Yarım Asır Önce Okuduğu Şarkıya Kardeşi Klip Çekti  İbrahim Tatlıses'in Yarım Asır Önce Okuduğu Şarkıya Kardeşi Klip Çekti 

0b4cdccc-cf4e-4af0-abc6-153ffdf267d8

Düğünde, özel davetli misafirlere yöresel yemekler ikram edildi. Gelin Takıl’ın Babası Şeref Takıl, mutlu günlerinden kendilerini yalnız bırakmayan tüm eş ve dostlara teşekkür etti. 

Damat Hülagü’nün Babası Ahmet Hülagü ise, bugünün en mutlu günleri olduğunu belirterek, davetlerine icabet eden herkese teşekkür ettiklerini söyledi.